Bitcoin'de Sert Satış Gelebilir

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Output: Bir transferin nereye gideceğini gösteren adrestir.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
bitcoin sat.jpg


Bitcoin son zamanlarda çok yüksek bir satış ivmesi yakalamış durumda. Ancak bu duruma karşı yerli analist Twitter hesabı üzerinden uyarılarda bulundu. Pek çok takipçisi bulunan Ahmet SOLMAZ, attığı tweet ile beklenmeyen bir sert satışın gelebileceği ve yatırımcıların bunu göze alarak yatırım yapması gerektiğinin altını çizdi.

Son günlerde yapılan haberlerde özellikle dikkat çeken nokta, 20 bin dolar olan en yüksek seviyelerine doğru kesin çıkacağı yönünde çok sayıda görüşün ve analizin olması. Resmen 20 bin doların üzerine kesin çıkacağı öngörülüyor denilebilir. Bu durumda yatırımcıları satın almaya yöneltiyor. Ama balinaların ani satış hareketleri ile işler bir anda tersine dönebilir. Çok ciddi bir satış baskısı yaratması muhtemelen bu durumun oluşması, yine çok ciddi varlık kayıplarına sebep olabilir.

Bitcoin en yüksek seviyeleri olan 20 bin dolar tutarına ulaştığında da astronomik tahminler yapılmıştı. Bu tahminlere göre yatırım yapan yatırımcılar çok ciddi kayıplarla boğuşmak zorunda kalmıştı.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001380 Bitcoin verilmiştir

Üst