Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitexen, 11 yeni kripto para listeledi

Ekran Görüntüsü (694).png

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, müşterilerinin alım-satım yapabilecekleri madeni para listelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Firma tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni eklenecek madeni para miktarı 11 adet. Yapılan bu güncelleme ile alım satıma konu mevcut ürün sayısının 102 ,işlem çifti sayısının ise 5151 olduğu bildiriliyor.

İşte eklenecek yeni madeni paralar :

Wing --- Decred --- Filecoin --- Lisk --- Siacoin --- Civic --- Kusama --- Uniswap -- - Bittorrent --- Ocean Protocol ve Maker

Coin sistemlerinde büyük gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Adını ilk defa duyduğum coinler de var şuan çeşitli borsalarda yeni işlem gören. Bakalım bu coinler arasına daha yenileri de eklenecek mi.. Yatırım tavsiyesi değildir.

Türk borsalarının genel problemi aslında çok az coin listelemek. BTCTurk'te yanlış olmasın ama listelenen 13-14 tane coin olması lazım. Paribu'da yine yanlış bilgi vermek istemiyorum ama 25 tane var sanırım. Mesela Paribu'da işlem çiftleri sadece TRY ile. BTC/USDT yok, XRP/BTC yok gibi gibi.

Bu iki büyük borsaya kıyas olarak görece daha az kullanıcıya sahip borsalar daha çok coin ve işlem çiftine sahip olabiliyor. Mesela 300'den fazla işlem çiftine sahip, 150'den fazla coin listeyelen Türk borsası da var.

Bu yüzden tüm borsalar günlük işlem hacmini arttırmanın yanı sıra yeni coinlerin cüzdanlarını entegre edip daha fazla coin ile işlem görmeyi sağlamalı ve her coin için TRY, BTC ve USDT ile işlem yapma olanağı sağlamalı. Böyle olduğunda yurt dışındaki kullanıcıların da ilgisini çekmeyi başarırlar. Mesela ben Hotbit borsasını sırf bir tane coin için kullanıyorum çünkü işlem yapılabilen en büyük borsa Hotbit.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Türk borsalarının genel problemi aslında çok az coin listelemek. BTCTurk'te yanlış olmasın ama listelenen 13-14 tane coin olması lazım. Paribu'da yine yanlış bilgi vermek istemiyorum ama 25 tane var sanırım. Mesela Paribu'da işlem çiftleri sadece TRY ile. BTC/USDT yok, XRP/BTC yok gibi gibi.

Bu iki büyük borsaya kıyas olarak görece daha az kullanıcıya sahip borsalar daha çok coin ve işlem çiftine sahip olabiliyor. Mesela 300'den fazla işlem çiftine sahip, 150'den fazla coin listeyelen Türk borsası da var.

Bu yüzden tüm borsalar günlük işlem hacmini arttırmanın yanı sıra yeni coinlerin cüzdanlarını entegre edip daha fazla coin ile işlem görmeyi sağlamalı ve her coin için TRY, BTC ve USDT ile işlem yapma olanağı sağlamalı. Böyle olduğunda yurt dışındaki kullanıcıların da ilgisini çekmeyi başarırlar. Mesela ben Hotbit borsasını sırf bir tane coin için kullanıyorum çünkü işlem yapılabilen en büyük borsa Hotbit.

Yatırım tavsiyesi değildir.
Sorun borsalarımızın global olmayışı. Global müşterileri de çok fazla değil bu açıdan. Ağırlıklı TR odaklı çalışıyorlar. Ama gelişmek için mutlaka Global e açılmalılar. O potansiyeli taşıyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri