Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitexen Racing Team Token (BRTT) Ön Satış

brtt.png

Bitexen Racing Team Token (BRTT) Ön satış detayları

Satış Başlangıcı: 27.12.2022 13:00 (TSİ)
Satış Bitiş : 15.02.2023 13:00 (TSİ)
Ön satış fiyatı : 1,80 TL
Min. Alım: 20 BRTT
Max. Alım: 750 BRTT

45 gün kilitli alımlarda %30 daha fazla token alımı.

Toplam arz 3 milyon
Maksimum arz: limitsiz

BEP-20 token olarak tasarlanan Bitexen Racing Team Token (BRTT) motor üreticilerinden, markalar ve pilotlara kadar tüm alanlarda yeni sporcular yetiştirilmesine ve çeşitli alanlarda mevcut sporlara katkı sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir tokendır. Bitexen Racing Team Token (BRTT) alımlarının çeşitli avantajları olacakmış. Bunlar;

- Farklı zaman ve kategorilerde yapılacak etkinliklerde token kazanma
- Motor sporları ile ilgili bilgi yarışmalarından elde edilecek kazanımlar
- Motor sporlarına özel olarak tasarlanan fantezi oyunlarına katılım hakkı
- Motor spor ürünleri için indirim ve ücretsiz alımlar

Token arzı sınırsız olup her yeni anlaşmada piyasaya 180 bin token sürülecekltir.

Motor sporlarıyla yakından ilgili birisi olarak Bitexen'in böyle bir girişimi olduğunu bilmiyordum. Niyeyse beynimde Serhan Acar'ın ağzından "Türkiye'nin kripto para borsası Icrypex" cümlesi yankılandı.

Motor sporlarıyla yakından ilgili birisi olarak Bitexen'in böyle bir girişimi olduğunu bilmiyordum. Niyeyse beynimde Serhan Acar'ın ağzından "Türkiye'nin kripto para borsası Icrypex" cümlesi yankılandı.
Yeni bir girişim sanırım hocam. Bitexen ile ilgili detaylara bende tam hakim değilim. Ancak ucuz ön satışlar yapıyor diye şansımı deneyeyim dedim. Kendi tokenları olduğu için şişirme olasılıkları da yüksek tabi ki :) YTD

45 gün kilitli token seçeneği tükendi. Sadece kilitsiz token seçeneği kaldı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri