Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitgert Ekosistemi

business-g3898b2822_640.jpg

Bitgert Ekosistemi
CoinGecko’nun trend listesine son 24 saat içinde %38,5 oranında yükselme yaparak girmeyi başaran Bitgert, denetim çözümleri ve bir dApp cüzdanı da dahil olmak üzere bir dizi ürün sunan, blockchain odaklı bir projedir. Projenin sunduğu hizmetler arasında bir swap ve köprü protokolü de yer alıyor.
Temmuz 2021'de piyasaya sürüldü ve başlangıçta yerel belirteç olarak BNB'yi kullandı, ancak daha sonra düşük gaz ücretleri ve hızlı zincirler arası işlemlerle övünen kendi BRC20 blok zincirini geliştirdi.
PancakeSwap'a bir alternatif sunmayı hedefliyor.
BRISE dApp cüzdanı, kullanıcıların kripto varlıklarını güvenli bir şekilde göndermesi, alması ve takas etmesi için ana ağ geçidi görevi görüyor ve platform, P2P küresel ödeme sistemi olarak gerçek dünyada kullanım durumu olduğunu iddia ediyor.
Brise Chain üzerindeki akıllı sözleşmelerde, her işlem ücretinin %5'i geri satın alma, %3'ü pazarlama ve %4'ü stake ödülleri olacak şekilde bir geri satın alma mekanizması uygulamıştır. Bu, BRISE jetonunun fiyatını desteklemeyi ve onu deflasyonist bir varlık haline getirmeyi amaçlıyor.
Küresel bir ödeme sistemi olmayı hedefliyor ve BRISE dApp cüzdanı aracılığıyla bir P2P hizmeti sunarak, alıcıların ve satıcıların üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan doğrudan etkileşim kurmasını sağlayarak hızlı, güvenli ve ücretsiz işlemler sağlıyor.
Zamanı geldiğinde kimliklerini açıklayacaklarını belirten projenin geliştirici ekibi, o zamana kadar anonim olarak kalmayı tercih ediyor.
Yatırımcıların staking ve geri satın alma mekanizmaları yoluyla ödül kazanmalarına olanak tanıyan platformun utility belirteci BRISE, 2021 yılında çıktı.
Max. arz: 1 katrilyon (dolaşımda 3,95 trilyon civarında)
ATH: 0,00000184 $ (2020 Mart)
Fiyat: 0,000000533498 $ o
Piyasa değeri: 210,5 milyon dolar seviyelerinde
Borsa: BingX, BTCEX, Kucoin, Gate, Huobi, CoinEx, MEXC Global, LBank, Bitmart, Bitforex ve XT.COM ve birçok. YTD.

Artık bu arz hususlarına dikkat etmemeye başladım. Çünkü alakasız bir coin sınırsız arzı olsun, tek bir habere 2 sıfır silebiliyor (YTD)

arz miktarının fazla olmasına ben fazlası ile takılıyorum, tek bir habere iki sıfır sildiği gibi tek bir habere de sildiği sıfırlardan fazlası yerine geliyor (YTD)

Önemli olan projenin iyi olması. Arzdan çok piyasa değeri önemli. Sonuçta proje iyi iş yaparsa değerini katlar ve kazanç sağlanır. Sırf arzı düşük diye bir projeye yatırım yapılmaz. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri