Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent Artık Yükselmez ( YTD )

BTT'nin tarihi zirvesini gördüğünü asla düşünmüyorum, 3 kat kadar daha artış bekliyorum tabi uzun vadede. Ytd.

Btt yükselir mi düşer mi bilinmez ama ilerde uzun vadede kazanç sağlar gibi gözüküyor. Btt düşüyor diye artık yükselmeyecek anlamıda çıkmamalı ne coinler var ki bu artık çıkmaz düşer diyenleri gördüm ama baktım ki dedikleri coinler hep 50x 100x yapanlar var Kripto Para işi biraz sabır, iyi analiz ve takip gerektirir. YTD

Btt yükselir mi düşer mi bilinmez ama ilerde uzun vadede kazanç sağlar gibi gözüküyor. Btt düşüyor diye artık yükselmeyecek anlamıda çıkmamalı ne coinler var ki bu artık çıkmaz düşer diyenleri gördüm ama baktım ki dedikleri coinler hep 50x 100x yapanlar var Kripto Para işi biraz sabır, iyi analiz ve takip gerektirir. YTD
Bence daha yükselir hatta umduğumuzdan da fazla çünkü dunyada kullanıcısı her gecen gün artıyor

Bence daha yükselir hatta umduğumuzdan da fazla çünkü dunyada kullanıcısı her gecen gün art
Geçtiğimiz ay hızlı bir yükşelişe geçen BitTorrent son 1 haftadır gündemden düşmeye başladı ve onunla beraber bittorrent yavaş yavaş düşüşe geçti. Bittorrent'in artık daha fazla yükselmeyeceğini en yüksek seviyesine 3 Nisan tarihinde maksimum seviyeye ulaşan BitTorrent' de artık bir gelecek görmüyorum şahsen uzun vadede zarar edileceğini ve elinde olanların satması kanaaitindeyim ama tabiki YTD.

Yuk
Geçtiğimiz ay hızlı bir yükşelişe geçen BitTorrent son 1 haftadır gündemden düşmeye başladı ve onunla beraber bittorrent yavaş yavaş düşüşe geçti. Bittorrent'in artık daha fazla yükselmeyeceğini en yüksek seviyesine 3 Nisan tarihinde maksimum seviyeye ulaşan BitTorrent' de artık bir gelecek görmüyorum şahsen uzun vadede zarar edileceğini ve elinde olanların satması kanaaitindeyim ama tabiki YTD.

Artık yükselmez ifadesi bence yanlış olur ani yükselis ve düşüşler olabiliyor bu yüzden bu ifadeyi kullanmaktansa yukselecegini düşünmüyorum ifadesi daha doğru olur diye düşünüyorum

Şimdi sevgili kardeşim, dikkatini çekti mi bilmiyorum ama BTT nin düştüğünü söylediğin o bir hafta da BTC 65K dan 48k ya doğru bir çakılışta.
Yani belki BTT ye çok odaklandığın için fark etmemişsindir diye söylüyorum.:)

Total cap 1114 den 865 e indi. ETH hariç tüm coinler kamikaze ye bağladı. BTT de ortama uymuş olmasın? :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri