Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent (BTT) Grafik Analizi, AL-SAT Sinyalleri 17.04.2021

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. BTT hakkında yazmayalı neredeyse bir hafta olacak. Bu süre içinde güzel bir yükseliş kaydetmiş ve bahsettiğimiz hedefleri bulmuş. Sonrasında düşüş kaydederek güzel bir alım fırsatı vermiş ve şu an yeniden yukarı yönelme çabaları içinde. Hemen grafiklere bakalım.

BTTUSD SAATLİK GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
IMG_20210417_204202_151.jpg

Saatlik grafikte BTT güzel bir tepe yaptıktan sonra son 5 saattir aşağı yönelmiş; fakat son bir saat boyunca düşüşe iyi direnç gösterip derinlere düşmemeye çalışıyor. Yukarı karar verirse ilk hedef 0.01$ seviyesi olur. Aşağıda ise 0.007$ bekliyor. Yukarı yönlü devam edebilmesi için 0.93$ seviyesi üzerinde kalması gerekiyor.

BTTUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
IMG_20210417_204253_230.jpg

BTT 4 saatlik grafikte AL pozisyonunun devam etmesi fiyatların çok düşememesinin en büyük sebeplerinden biri. Yukarı devam edebilmesi için 0.008$ seviyesine bağlı. Bu seviyenin üzerinde devam ettiği sürece sıkıntı yok. Bunun içinse Bitcoin hareketlerinin yukarı yönlü olması gerekiyor.

Evet BTT şu an aşırı bir Bitcoin etkisi altında kalıyor. Yukarıda 0.01$ seviyesi direnç, aşağıda 0.006$ seviyesi destek olarak çalışıyor. Anlık olarak yön halen yukarı. İzliyoruz.

BTTUSD GRAFİKTE KARAR AŞAMASI
IMG_20210417_204328_426.jpg

BTT günlük grafiğinde renkler kırmızı olmasına rağmen düşüş derin olmadığı için ortalamalar yüksek seviyelerde seyrediyor. İşte bu yüzden SAT sinyali demek yerine karar verme aşaması fikri daha yapıcı geliyor. Yalnız bu hareket tamamen Bitcoin etkisi ile gerçekleşti. Yoksa BTT çoktan diplerdeydi. Unutmayın Bitcoin de şu an çok riskli bir bölgede.

Günlük grafikte BTT için aşağıda 0.008$ ve 0.003$ seviyesi bekliyor. 0.008$ üzerinde devam ettiği sürece yukarıda 0.012$ ve 0.013$ seviyeleri zor değil. Daha sonrasında neler olabileceği hakkında bir hafta önceki yazımın son bölümünde bahsettim. Buyurun:

Günlük grafikte BTT için yukarıda 0.013$ seviyesi bekliyor. Bu seviyeyi 0.015$ seviyesi ile daha önce tahmin etmiştik. Burası tekrar geldiğinde günlük grafiğe göre belirlediğim 0.05$ seviyesi kolay olur. Tabii günlük grafiğe göre tespit edilen bir seviye olduğu için hemen gelmeyeceğini de hatırlatmak isterim. Daha yukarısı da var tabii ama önce aradaki 0.019$, 0.023$, 0.025$, 0.028$... gibi ara dirençleri başarıyla kırması gerekiyor. Bunlar zor seviyeler değil açıkçası. İzliyoruz.

Hadi bakalım. Kolay gelsin.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Yükselişin ardında Justin Sun tweeti olduğu görüşü hakim piyasada.
Ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum. (Eğer öyleyse projesini çok beğensem de BTT olayı bitmiştir benim için. Bkz; Doge=Elon)
Bakalım destek seviyesinden sıçrayıp yükselişi perçinleyecek mi?

Sanırım BTT'nin yönü, bu gece Bitcoin'in kapanışı nasıl yapacağı, daha çok da yarın nasıl bir açılış yapacağıyla ilgili. Altın koşu başlamadan da bitebilir yani. :) YTD.

BTT’nin anlık hızı Justin Sun twitti. En son hatta Elon’un köpeğe kendi kafasını koyması gibi bu da yaparak aynı imada bulundu. Bu işler böyle yürümemeli ya :/

Ben ara ara gir çık yapıyorum 0.008 e olta attım gelirse eğer Şahin hocamın yorumuyla birlikte 0.01 i beklerim. YTD.

BTT’nin anlık hızı Justin Sun twitti. En son hatta Elon’un köpeğe kendi kafasını koyması gibi bu da yaparak aynı imada bulundu. Bu işler böyle yürümemeli ya :/

Ben ara ara gir çık yapıyorum 0.008 e olta attım gelirse eğer Şahin hocamın yorumuyla birlikte 0.01 i beklerim. YTD.
Kaliteleri bu hocam. Manipülasyondan başka çareleri kalmamış. İleride yok olacaklarının kanıtı işte.

Az az ekliyordum karşılığı geldi, bir şeye dayandırmadan hissiyat olarak $0,02 bekliyorum Mayıs başına kadar. Ytd.

Btt'nin uzun vadede iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Enazından 0.025$ seviyelerini görmemiz mümkün olabilir. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri