Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bittorrent BTT Kaç Dolar Olur ? - BTT 1 Dolar Olur mu?

Ekli dosyayı görüntüle 3320

Bu BTT hakkındaki teorilerimiz gerçekleşiyor.
Balinalar girmese bile düzenli bir şekilde yeni yatırımcılar sayesinde bir şeyler olmaya başlamış gibi.
Uzun vadede güzel getirileri bekleyebilir miyiz bilmem ama böyle giderse yeni yatırımcılar arasından balinalar çıkabilecek gibi görünüyor.
Görüşleriniz nedir bu Bittorent Coin 'i buralara getirenler yeni yatırımcılar mıdır ? yoksa bir balina hafif hafif kapan mı kurmuştur ?

BTT kaç dolar olacak , Bittorrent kaç dolar olur / olacak gibi konular görüyorum artık hangi siteye gitsem :)

Tahminleri ve varsa teorilerinizi alalım arkadaşlar ?

Benim tahminim uzun vadede şaşırtabilecek bir birim gibi sizce ?

YTD
BTT nin düzeltmesi çok sert oluyor. 1 dolara ulaşıp oraya demir atması çok uzun vadeli bir düşünce gibi duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3320

Bu BTT hakkındaki teorilerimiz gerçekleşiyor.
Balinalar girmese bile düzenli bir şekilde yeni yatırımcılar sayesinde bir şeyler olmaya başlamış gibi.
Uzun vadede güzel getirileri bekleyebilir miyiz bilmem ama böyle giderse yeni yatırımcılar arasından balinalar çıkabilecek gibi görünüyor.
Görüşleriniz nedir bu Bittorent Coin 'i buralara getirenler yeni yatırımcılar mıdır ? yoksa bir balina hafif hafif kapan mı kurmuştur ?

BTT kaç dolar olacak , Bittorrent kaç dolar olur / olacak gibi konular görüyorum artık hangi siteye gitsem :)

Tahminleri ve varsa teorilerinizi alalım arkadaşlar ?

Benim tahminim uzun vadede şaşırtabilecek bir birim gibi sizce ?

YTD
hiç bilgim yok bende bende ögrenmek isdiyorum

Bittorrent'in bir iki online dizi film platformuyla anlaşma sağlayacağı falan konuşuluyor ve dolayısıyla yükseleceği konusunda öngörüler var ama ben kullandığım borsanın cüzdanında görmeden inanmamayı tercih ediyorum :)

Amazon Prime, Spotify ve Netflix anlaşmaları yolda olduğu çok uzun süredir konuşuluyor fakat henüz kesinleşen bir durum yok ortada.

Eğer ki bu anlaşmaları sağlarsa bir ivme kazanacaktır, 1$ olması ise bu anlaşmalar olsa bile kısa vadede gerçekleşecek bir durum değil şahsi fikrime göre.

Olur da bu anlaşmalar sağlanır ve kullanıcılar tarafından ödeme yöntemi olarak tercih edilmeye başlanırsa ve bu yönde teşvikler de gelirse o zaman tekrar sorgulayabiliriz fakat bu gelişmeler yaşanmadan 1$ a ulaşmasını pek olası görmüyorum.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri