Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bittorrent BTT Kaç Dolar Olur ? - BTT 1 Dolar Olur mu?

Amazon Prime, Spotify ve Netflix anlaşmaları yolda olduğu çok uzun süredir konuşuluyor fakat henüz kesinleşen bir durum yok ortada.

Eğer ki bu anlaşmaları sağlarsa bir ivme kazanacaktır, 1$ olması ise bu anlaşmalar olsa bile kısa vadede gerçekleşecek bir durum değil şahsi fikrime göre.

Olur da bu anlaşmalar sağlanır ve kullanıcılar tarafından ödeme yöntemi olarak tercih edilmeye başlanırsa ve bu yönde teşvikler de gelirse o zaman tekrar sorgulayabiliriz fakat bu gelişmeler yaşanmadan 1$ a ulaşmasını pek olası görmüyorum.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. :)
şimdilik gerçekten mümkün değil gibi görünüyor.
konuyu açtığımız tarihte bir trend oluştuğu gerçek lakin artık zor gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 3320

Bu BTT hakkındaki teorilerimiz gerçekleşiyor.
Balinalar girmese bile düzenli bir şekilde yeni yatırımcılar sayesinde bir şeyler olmaya başlamış gibi.
Uzun vadede güzel getirileri bekleyebilir miyiz bilmem ama böyle giderse yeni yatırımcılar arasından balinalar çıkabilecek gibi görünüyor.
Görüşleriniz nedir bu Bittorent Coin 'i buralara getirenler yeni yatırımcılar mıdır ? yoksa bir balina hafif hafif kapan mı kurmuştur ?

BTT kaç dolar olacak , Bittorrent kaç dolar olur / olacak gibi konular görüyorum artık hangi siteye gitsem :)

Tahminleri ve varsa teorilerinizi alalım arkadaşlar ?

Benim tahminim uzun vadede şaşırtabilecek bir birim gibi sizce ?

YTD
Uzun zaman elimde tuttum. Fakat yükselmek yerine hep geri gitti. Popülerliği de kalmadı. Zor.

Uzun zaman elimde tuttum. Fakat yükselmek yerine hep geri gitti. Popülerliği de kalmadı. Zor.
Ben şuanki seviyesinden daha yüksekten almıştım, satamıyorum hala elimde tutuyorum. BTT'niz var ise kaybedenler kulübüne hoşgeldiniz.
Yatırım tasiyesi değildir.

Btt, hot, wın kurucuları ne kadar aynı kişi olsa da btt daha çok umut verici. Uzun vadeli elde tutulmssı bir koin. Benim görüşlerim bunlar. Aslında stake de edilebilir. Daha bir çok borsada listelenebilir ve coinburn yapılabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 3320

Bu BTT hakkındaki teorilerimiz gerçekleşiyor.
Balinalar girmese bile düzenli bir şekilde yeni yatırımcılar sayesinde bir şeyler olmaya başlamış gibi.
Uzun vadede güzel getirileri bekleyebilir miyiz bilmem ama böyle giderse yeni yatırımcılar arasından balinalar çıkabilecek gibi görünüyor.
Görüşleriniz nedir bu Bittorent Coin 'i buralara getirenler yeni yatırımcılar mıdır ? yoksa bir balina hafif hafif kapan mı kurmuştur ?

BTT kaç dolar olacak , Bittorrent kaç dolar olur / olacak gibi konular görüyorum artık hangi siteye gitsem :)

Tahminleri ve varsa teorilerinizi alalım arkadaşlar ?

Benim tahminim uzun vadede şaşırtabilecek bir birim gibi sizce ?

YTD
Ben değil yakın zaman hiç bir zaman btt'nin 1 dolar olacağını düşünmüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri