Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bittorrent BTT Nereye Gidiyor ? Bu Gidiş Nerede Son Bulacak...

Bir kaç platformda dile getirmiştim aslında.
Günümüzde binlerce yatırımcı kripto paralara başlangıç yapıp, ilk tecrübelerini birim fiyatı düşük olan ama gelecek vaad eden koinden yana yapıyor.

Her ne kadar Justin Sun bazı kitleler tarafından sevilmesede attığı adımlar bana Trump'u hatırlatıyor.

2018 yılında TRON'un Bittorenti satın aldı haberi aslında beni baya şaşırtmıştı. Neden derseniz TRON'da pek elle tutulur bir yerde değildi, Sen nesin, Sen Kimsin yaa demiştim.

Trump ve Sen Kimsin Yaa diyince aklıma şu video geldi

Siyasi düşünmeyin maksat gülelim...

Gelelim konumuza konu neydi ? BTT
Tecrübe edinmek isteyen yatırımcılar önce bu koini test ediyor daha sonrasında ilk göz ağrısı diye bir durum vardır bunu yaşıyor herkes.
Kimisi bunu Ravencoinde kimisi Dogecoinde yaşadı çünkü birim fiyatı düşük ve tecrübeyi ucuza satın alıyorlar.

Bugün binlerce yatırımcı girip 50 dolar 100 dolar alıp bir kenara koyup dogecoin'in piyango hayalini kuramaz mı? benim şahsi düşüncem Bittorrent bir müddet daha böyle gidecek. Çünkü TRON gerçekten ciddi anlamda bir çok platformda kendisini gösteriyor özellikle alt yapısı çok iyi çalışıyor, Dökümantasyonu harika bu yüzden BTT alıp kenara koyanlar arasında bende varım sattığımda bilgi vereceğim. Sizi üzmeyecek miktarları koyun arkadaşlar. 5 dolar 10 dolar atın kalsın. ben afaki konuşuyorum

Bu sizlere yatırıp yapın dediğim anlamına gelmiyor yatırım yapmak büyük paralar bağlamaktır benim için. Sizin için yatırım 5 - 10 dolar ise sizlere YTD eğer tam tersi ise 10 usd atın kalsın.

Siz siz olun büyük paralar bağlamayın...

Nereye gider arkadaşlar bu BTT ?

Son düzenleme:
BTT yürüyüşünü devam ettirecekmiş gibi duruyor. Dediğin gibi hocam küçük bir yatırım yapılabilir. 10 dolarlık bir kenara atıp unutmak fena fikir değil. Çok bir şey kaybettirmez insana. Çok büyük riskler de almamak lazım tabi. Seneye nerelere geleceği belli olmaz. YTD.

BTT kısa vadede iş yapar mı bilmem ama aynı düşünceler DOGE için oluşmuştu. Elimdeki DOGE'leri en düşük fiyattan değiştirmiştim (50 TL kadar bir tutardı.) geçtiğimiz senelerde. Şu an o miktardaki coin baya bi artış göstermiş. Alır mıyım? (Bilemiyorum..) Yatırım tavsiye etmiyorum.

Portfolyomda çok yeri olan, aynı zamanda bana en çok kazandıran coinlerden biri. Defalarca büyük yükseliş yapmasına rağmen 1 tane bile satmadım hala, çok güveniyorum. Düşse bile umrumda değil.

Justin'in varlığı beni BTT'den uzak tutuyor. Sadece bu sebebim var.

Bir kaç platformda dile getirmiştim aslında.
Günümüzde binlerce yatırımcı kripto paralara başlangıç yapıp, ilk tecrübelerini birim fiyatı düşük olan ama gelecek vaad eden koinden yana yapıyor.

Her ne kadar Justin Sun bazı kitleler tarafından sevilmesede attığı adımlar bana Trup'u hatırlatıyor.

2018 yılında TRON'un Bittorenti satın aldı haberi aslında beni baya şaşırtmıştı. Neden derseniz TRON'da pek elle tutulur bir yerde değildi, Sen nesin, Sen Kimsin yaa demiştim.

Trump ve Sen Kimsin Yaa diyince aklıma şu video geldi

Siyasi düşünmeyin maksat gülelim...

Gelelim konumuza konu neydi ? BTT
Tecrübe edinmek isteyen yatırımcılar önce bu koini test ediyor daha sonrasında ilk göz ağrısı diye bir durum vardır bunu yaşıyor herkes.
Kimisi bunu Ravencoinde kimisi Dogecoinde yaşadı çünkü birim fiyatı düşük ve tecrübeyi ucuza satın alıyorlar.

Bugün binlerce yatırımcı girip 50 dolar 100 dolar alıp bir kenara koyup dogecoin'in piyango hayalini kuramaz mı? benim şahsi düşüncem Bittorrent bir müddet daha böyle gidecek. Çünkü TRON gerçekten ciddi anlamda bir çok platformda kendisini gösteriyor özellikle alt yapısı çok iyi çalışıyor, Dökümantasyonu harika bu yüzden BTT alıp kenara koyanlar arasında bende varım sattığımda bilgi vereceğim. Sizi üzmeyecek miktarları koyun arkadaşlar. 5 dolar 10 dolar atın kalsın. ben afaki konuşuyorum

Bu sizlere yatırıp yapın dediğim anlamına gelmiyor yatırım yapmak büyük paralar bağlamaktır benim için. Sizin için yatırım 5 - 10 dolar ise sizlere YTD eğer tam tersi ise 10 usd atın kalsın.

Siz siz olun büyük paralar bağlamayın...

Nereye gider arkadaşlar bu BTT ?
Altcoinler belli olmaz ytd

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265