Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bittorrent (BTT) Twitter Gündeminde İlk Sırada!

Merhabalar.

1.png

Bittorrent (BTT) bildiğiniz üzere çok konuşulan coinler arasına girmeyi başarmıştı. Bittorrent'in sağlam adımlarla ufak ufak yükselişini fırsat bilen grafikleri net okuyan coin takipçilerinin çoğu bu süreçte iyi kazançlar sağladı.

BTT'nin yükselişini sonradan farkeden ben ve birçok kisi, yükselişin hızla devam edeceğini düşünerek yüksek sayılabilecek rakamları coin birimine çevirerek tablonun hızla düşüşünü üzüntüyle izledik.

Bittorrent de diğer coinlerde olduğu gibi belli bir direnç noktasında oylanırken elbette ki düşüş yaşayacaktır. Bu direnç hangi rakamda oluştuysa yukarı yönlü seyir de elbette ki kesin olmamakla birlikte yine bu noktadan devam edecektir. (Varsayımdır, yatırım tavsiyesi değildir.)

Yatırılan tutar aşağı indiği ilk anda aceleci davrandığımdan dolayı üzülsem de (hemen yükselmeyi bekleyemem) yükseliş sinyallerini veren haber ve grafikler nette dolanmaya devam etti.

Forumda yazılanlara göre alımı erken yapsaydım şu anki tabloda bile kârlı durumda olacaktım burası ayrı mesele.

Şimdi de Twitter'da ilk sıraya gelen #bittorrent'in satışları hızlanmış durumda. Piyasadaki düşünlerden tedirgin olan kullanıcılar ellerindeki tüm BTT'leri sattıklarını yazarak sitemlerini dile getiriyorlar.

Bittorrent bu gündeme gelme sayesinde yükseliş sergileyebilir de. İnsanlar düşüş yaşayan coinlere yöneliyorlar. Yeniden yükseliş trendi yakalayacağını umarak bu coine yönelebilecek coin kullanıcıları elbette olacaktır.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. XRP için ne haberler çıktı.. Şuan yeniden yükselişe geçti ve aslında yükselişe geçmesi pek de beklenmiyordu. BTT durumu ise çok farklı; popüleritesini gittikçe artıran bir coin görmekteyim ve Twitter hashtagı BTT için oldukça önemli ivme olabilir.

Tüm bunlara rağmen piyasada düşüş de olabilir, sonuçta inişi hızlı yaşayabiliyor coinler. Yazılanlar asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

Bu yazı sadece internet ortamındaki haber ve duyuruların bilgisini içermektedir. Yatırımı kimse kimseye önermez, önermiyoruz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir kripto para biriminin 24 saatlik hacminin piyasa değerini geçmesi çok nadir rastlanan bir durummuş. Bunun BTT için risk oluşturduğunu okumuştum dün gece geç saatlerde. Bununla ilgili konu açmaya fırsatım olmadı çünkü başka bir yazı üzerinde çalışıyordu. Sonrasında da aşağı doğru dökülmeye başladı BTT.

Neticede 0,010 dolar seviyelerinde bir destek bulmuş gibi görünüyor. Bu da bir şeydir.

Bir kripto para biriminin 24 saatlik hacminin piyasa değerini geçmesi çok nadir rastlanan bir durummuş. Bunun BTT için risk oluşturduğunu okumuştum dün gece geç saatlerde. Bununla ilgili konu açmaya fırsatım olmadı çünkü başka bir yazı üzerinde çalışıyordu. Sonrasında da aşağı doğru dökülmeye başladı BTT.

Neticede 0,010 dolar seviyelerinde bir destek bulmuş gibi görünüyor. Bu da bir şeydir.
Devamı nasıl gelecek bakalım. Şimdilik al sat yapmıyorum, tutuyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Doge'nin Elon pumpı esnasında da düşüşlerle birlikte bir kaç gün TT listesinden inmemişti Doge. Tabi BTT ile kıyaslamıyorum en azından vaat içeren bir token olsa da popüler coin dump ve pumplarının uğrak yeri olan twitter'da kendine yer bulmuş.

Burdan bi yorumdu sanırım bu işe yeni girenler hem adını bu kadar duyup fiyatını da bu kadar düşük görünce gözleri ışıldayarak al emrini giriyor insanlar. Her coinin kaybedenleri olacak zaten umarım çok sıkıntı çekmez yatırımcıları. YTD.

Doge'nin Elon pumpı esnasında da düşüşlerle birlikte bir kaç gün TT listesinden inmemişti Doge. Tabi BTT ile kıyaslamıyorum en azından vaat içeren bir token olsa da popüler coin dump ve pumplarının uğrak yeri olan twitter'da kendine yer bulmuş.

Burdan bi yorumdu sanırım bu işe yeni girenler hem adını bu kadar duyup fiyatını da bu kadar düşük görünce gözleri ışıldayarak al emrini giriyor insanlar. Her coinin kaybedenleri olacak zaten umarım çok sıkıntı çekmez yatırımcıları. YTD.
Umarım daha fazla düşmez. Yatırım tavsiyesi değildir.

Türkler çoğunlukla kaybettiyse yakasını bırakırlar belki. Kara listeye alırlar. Daha sağlıklı hareketler görürüz o zaman.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri