Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent İçin Kritik Süreç!

btt.jpg

BitTorrent (BTT) İçin Kritik Süreç!​

BitTorrent için kritik bir süreç işliyor. Aslına bakarsanız BitTorrent ekseninde tüm zamanlar için kritik süreç tabirini kullanmak mümkün. 10 kuruş seviyesinden çoğu kişinin toplamış olduğu BTT'ler maalesef ki kullanıcılarda hayal kırıklığına sebep oldu.

BTT'nin çilesi aslında ünlü teknoloji devlerinin blockchain ağına sürekli olarak müdahalede bulunmasıyla başladı.

Birisi bir tweet atıyor ve Bitcoin piyasasına bağlı olarak tüm piyasa bir anda alt üst oluyor. Bitcoin için iyi bir gelişme olunca alt coinlerde de belli bir oranda iyileşme gözlendiği oluyor. Bu iyileşme için misal olarak onda bir oranına işaret edecek olursak; kötü bir tweet sonrası Bitcoin'e bağlı bir düşüşten etkilenen alt coinlerdeki düşüş neredeyse onda dokuz oranını bulabiliyor.

Mübalağa ettiğimi düşünüyordum bu fikre kapıldığımda. Fakat görünen köy kılavuz istemez. Mübalağa yok, tweetler ile yönlendirilen bir piyasa var.

Ne kadar daha bu sistem böyle işler bilinmez ama BTT bir türlü önceki seviyesinde bir adım atıp doğrulamadı maalesef.

Bir teknoloji devinin Dogecoin tweetlerini örnek alarak BitTorrent paylaşımı yapan BTT yöneticisi ise bu hamlesiyle bir artı elde edemedi maalesef.

Bitcoin için teknoloji devinin olumsuz açıklamaları sonrası çöken piyasa ne zaman toparlanır belli olmaz fakat BTC eski yüksek seviyesini tekrar görse bile BTT bu süreçte yaşanabilecek yeni bir genel düşüşten yeniden etkilenirse artık kısa vadede toparlanma ihtimali kalır mı kestirmek zor. Süreç aylara hatta yıllara mı yayılır izleyip göreceğiz.

Umarım BTT sağlam bir yükseliş sergileyerek piyasada tutunmayı başarır.

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ben aslında yaşanılanları bir kenara bırakarak ilk bir kaç coinimden birisi olan BTT hakkında geleceğe dair güzel bir kariyer bekliyorum.

YTD.
İlerisi için ben de aynı kanıda olsam da kısa vadede sürekli düşük fiyatta geziyor maalesef.

Umut yok gibi BTT den ama hayırlısı diğer coinler hakkında bilhassa ADA hakkında ayrıntılı bir analiz yaparsanız mutlu oluruz.
ADA da takibimde, şuan için Bitcoin'de sert rüzgarlar eserken temkinli hareket etmekte fayda var. Detaylı incelemeler yaparız tabii ki. İyi forumlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

BTT güzel bir proje olsa da maalesef beni hayal kırıklığına uğrattı.
Özellikle Justin Sun'un anlamsız hareketleri, emin adımlarla ilerleyen BTT'ye zarar verdi ve vermeye devam ediyor.

Justin Sun özellikle Tron, BitTorrent ve Wink için uğraşıyor ama büyük bir topluluk elde edemedi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri