Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent'in Yükselişi Devam Eder Mi?

Ben de daha bu sabah öğrendim girmediğim konu forum kalmadı ama kimse bir şey söylemiyor bende anlam veremedim belki bilen vardır diye sorayım dedim hocam :D
varsa böyle bir şey benden önce anlatacakların, anlatımlarını merakla bekliyor olurum :)
ancak gece fırsat bulurum incelemek için.
aylık ortalama 6TB UL/DL yapan biri olarak başlarım bu işe :)

Seedarlara BTT var, dün açtığım konuda tarif etmiştim. https://satoshiturk.com/threads/bittorrent-btt.5570/

Ama bu tür şeylerin hepsinde olduğu gibi çok az kazandırıyor.
Sevdiğim bir arkadaşım Wiki kategorisi işe yaramaz demişti :)
Bir çok proje olduğu için hepsini detaylı araştırmak zor.
İsabetli bir paylaşım olmuş hocam bakalım bu gece 200 MB ile test ederiz ne veriyor ne vermiyor anlatırım bir aksilik olmazsa.
Dediğim gibi test edip anlatacak arkadaşlar olursa daha güzel olur.

1616256283064.png

ben bu mantığı çok tuttum.
bir adet vps 1 tb disk bırak açık kalsın sabaha kadar :)

Seederlar btt kazanıyor ama değmez.
BTT kullanılarak sözde hız artıyor deniyor ama artmıyor.
Tek avantajı fiyatı ki bu aralar böyle çerez parası kriptolarda ilgi çok
Şimdi bir adet sunucum var seeder 2 yıldır seederlik yapıyor, ben gibi binlerce insan var. Böyle bakmak lazım olaya

1 Gbps uploadı olan VDS'le ne olur denemek lazım. Ev internetiyle olacak iş olmadığı kesin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri