Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent'in Yükselişi Devam Eder Mi?

Bonarous

Korgeneral
BitTorrent bildiğiniz üzere dünya çapında milyonlar hatta milyarlarca kullanıcı bulunan dosya yükleme, indirme, paylaşma platformu. Özellikle geri kalmış, yeni oyunlara ulaşılamayan bazı ülkelerde :) yasadışı şekilde kırılmış oyunları, filmleri indirip oynamak / izlemek için sıkça kullanılıyor. TRON'un geliştirdiği bu proje son bir haftada %135, son bir günde %86 artış yaşadı. Hatırladığım kadarıyla @satoshiturk ve @Vonzarovich 'te BTT vardı, hodl ediyorlardı. Bende de çok değil ama şu anda aşağı yukarı $60 değerine ulaşan BTT var.

Fiyatın artmasını ne tetikledi BİLMİYORUM. Bilenlerden öğrenmek isterim. Sizce sepete biraz eklemeye, orta vadede tutmaya değer mi? Daha yukarıları görür mü yoksa kâr satışı mı yapılır?
Yatırım tavsiyesi olmadan fikirlerinizi görmek isterim.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

hocam birim fiyatı düşük olduğu için milyonlarca insan 3-5 alıp kenara koydu :)
böyle böyle artık devasa yatırımlara dönüşür zamanla ama bu zamanı kestirmek zor.
bence 3-5 alıp kenarda tutulası bir birim. @Vonzarovich ne diyor bakalım :)

Proje güzel bir kere. Justin Sun'un satın almasından belli. Uyanık adam. :)
İçerik paylaşımının direkt kullanıcılar arasında yapılabiliyor olması harika. Eğlence sektörüne yönelik olması da cabası.
Üstelik bunu yaparken BTT kazanılabiliyor.
Her geçen gün artan kullanıcı sayısından dolayı artış yaşadığını düşünüyorum.

BitTorrent'in şu anda aylık 180 milyonu geçik kullanıcısı var. Bu da günlük internet trafiğinin neredeyse yarısının BitTorrent uygulamalarında döndüğü manasına geliyor. Şu ana dek dünya genelinde 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyanın en büyük merkeziyetsiz protokolü.
Şöyle bir bilgi paylaşayım :)

YTD.

Dün gece hızlı bir yükseliş gördü. Önümüzde ki günlerde bir düzeltme olacağını düşünüyorum. Düzeltme olursa yatırımcılar taban fiyattan toplamaya çalışacaktır.
Kişisel görüşüm uzun vadede önünün açık olduğudur. Yatırım tavsiyesi değildir.

Dün gece hızlı bir yükseliş gördü. Önümüzde ki günlerde bir düzeltme olacağını düşünüyorum. Düzeltme olursa yatırımcılar taban fiyattan toplamaya çalışacaktır.
Kişisel görüşüm uzun vadede önünün açık olduğudur. Yatırım tavsiyesi değildir.
dediğim gibi BTT bu sektöre giren herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor en büyük faktör fiyatı :)
yatırımcısı zamanla artacaktır. yavaş bir ivme ile yukarı yönlü olacaktır...
umarım yakın zamanda güzel haberler ile çıkar mesela seeder'lara btt kazandırmak gibi :)

dediğim gibi BTT bu sektöre giren herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor en büyük faktör fiyatı :)
yatırımcısı zamanla artacaktır. yavaş bir ivme ile yukarı yönlü olacaktır...
umarım yakın zamanda güzel haberler ile çıkar mesela seeder'lara btt kazandırmak gibi :)
seeder'lara BTT kazandırma fikri projelendirilirse işin seyri çok başka olur :) Bu seçeneği düşündüklerini düşünüyorum ama uygulamaya geçer mi zaman gösterecek :)

Bit torent madenciliği hakkın da bilgi sahibi olan var mı ? toprent indirme ve yüklemede btt kazanıyormuşuz ama anlamadım ben tam olarak bu gün 50 gbl ık bir dosya inddirmeye başladım torentten ama 2 btt dış8ın da bişi gelmedi ..

Bit torent madenciliği hakkın da bilgi sahibi olan var mı ? toprent indirme ve yüklemede btt kazanıyormuşuz ama anlamadım ben tam olarak bu gün 50 gbl ık bir dosya inddirmeye başladım torentten ama 2 btt dış8ın da bişi gelmedi ..
hayır yani biz burada sadece teorileri konuşuyoruz bu ne hız :D

bakarım bu gece eğer varsa böyle bir durum detayları ile anlatırım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri