Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BitTorrent'in Yükselişi Devam Eder Mi?

$0,0035 seviyelerindeydi. Yorumlara dayanarak elimde uzun zamandır olan BTT'lere ekleme yapıp toplam 45 bin tane BTT'ye tamamlamıştım. Toplam 115 dollar civarı harcadığım BTT'ler bugün 515 dollar ediyor. Yorum yapmış olanlara teşekkürler. :) Ben tutmayı tercih ediyorum. Ytd

$0,0035 seviyelerindeydi. Yorumlara dayanarak elimde uzun zamandır olan BTT'lere ekleme yapıp toplam 45 bin tane BTT'ye tamamlamıştım. Toplam 115 dollar civarı harcadığım BTT'ler bugün 515 dollar ediyor. Yorum yapmış olanlara teşekkürler. :) Ben tutmayı tercih ediyorum. Ytd
harikasın :)
gerçekten sevindirdi :)

Ben de denesem mi, net bilgi alayım derken yorum faydalı oldu, teşekkür ederim. :)
Yatırım tavsiyesi istemeyelim arkadaşlar fikir edilenim ben size fikir vereyim

ben kendimi bildim bileli bittorrent var. sadece File Sharing olarak tabiki
sonrasında merkezsiz olma özelliklerini ekledi buda şu demek oluyor benim için : uzun vadede çok güzel yerlerde olacaktır.
Bugün yarın ne olur kimse net bilemez. :)

YTD

2 bin küsür btt almıştım 2 gün önce şuan stokları birazdaha arttırmalımıyım emin değilim
yerinde olsam şöyle yaparım.

1 - bu 2K bana lazım bir paramı ? eğer öyle ise tetikte olurum
2 - bu para benim çerez param gitsede koymaz diyorsam eğer orada unuturum.
3 - Üzerine eklemem başka fırsatların araştırmasında olurum.
YTD

Yatırım tavsiyesi istemeyelim arkadaşlar fikir edilenim ben size fikir vereyim

ben kendimi bildim bileli bittorrent var. sadece File Sharing olarak tabiki
sonrasında merkezsiz olma özelliklerini ekledi buda şu demek oluyor benim için : uzun vadede çok güzel yerlerde olacaktır.
Bugün yarın ne olur kimse net bilemez. :)

YTD
Ücretsiz vps vs aklımda şekillendi aslında. Fakat denemediğim işler. Madencilik başlarsa vps ile BTT olayını öğrensem iyi olabilir. :) Yatırım tavsiyesi değildir.

Ücretsiz vps vs aklımda şekillendi aslında. Fakat denemediğim işler. Madencilik başlarsa vps ile BTT olayını öğrensem iyi olabilir. :) Yatırım tavsiyesi değildir.
bittorrent forumu incele hocam. güzel kazananlar var.
seedbox kur bir adet al sana btt maden...
hatta bunu anlatmak lazım aslında
herkes kendi bilgisayarındada yapabilir. (Hobi Amaçlı)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri