Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitturk hakkındaki düşüncelerim

Bitturk aynı btcturk gibi bir Türk borsasıdır ve güvenilir bir alım satım sitesidir.Yanlış bilmiyorsam sahibi de Qnb bank CEO'su.Ancak alım satım yapmak için hesabınızın iki seviye olması şart.Hesabınızın 2 seviye olması için de önce;
-banka hesabınızı
-TC kimlik numaranızın
-adresinizi girmeniz gerekmektedir.
Ben bunları girerken her seferinde gercek adresimi girerken sürekli hata vermesi girdiğim adresin yanlış olması beni sinirlendiriyor ve üstüne üstlük yardım istedim hala geri dönüş yapılmadı.Birde bir şey fark ettim zaten neredeyse tüm borsa şirketlerinde komisyon nedense fazla komisyon olarak harcadığın tutarın %1 ini ve %18 olan KDV alması.Şimdi bazılarına az gelebilir ancak 100 TL den 19 TL komisyon vermekte az değil.Yani uzun lafın kısası Bitturk'ü önermemekle beraber tabi ki de nihai kararın sizde olduğunu söylemek istiyorum.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alternatif ve komisyonu daha düşük borsalar varken bittürk'ün komisyon oranlarını görür görmez hemen iptal etmistim birde seviye üçe bile gelseniz ilk yatırıminizin üzerinden 72 saat geçmeden işlem yaptırmıyor en azından bana yaptırmadi kripto para piyasasınin hareketliliğini göz önüne alırsak hemen kayıt olup bütün işlemleri tamamlasaniz bile beklenecek olan 72 saatin değerini göz önünde bulundirmanizi tavsiye ederim

Bitturk bence bir çok siteye göre güvenilir gibi ancak sistemsel arıza ve hackerler tarafından saldırılara uğrama gibi Allah korusun durumlarda nasıl bir ver taban yazılımına korumaya sahip bilmiyorum.

Güvenilirlik açısında gayet güvenilir olduğunu düşünüyorum fakat yüksek komisyonlardan dolayı bende kullanmayı tercih ediyorum. Daha az komisyon alan diğer güvenilir borsalara yönelmek bana daha mantıklı geliyor. (YTD)

Bitturk aynı btcturk gibi bir Türk borsasıdır ve güvenilir bir alım satım sitesidir.Yanlış bilmiyorsam sahibi de Qnb bank CEO'su.Ancak alım satım yapmak için hesabınızın iki seviye olması şart.Hesabınızın 2 seviye olması için de önce;
-banka hesabınızı
-TC kimlik numaranızın
-adresinizi girmeniz gerekmektedir.
Ben bunları girerken her seferinde gercek adresimi girerken sürekli hata vermesi girdiğim adresin yanlış olması beni sinirlendiriyor ve üstüne üstlük yardım istedim hala geri dönüş yapılmadı.Birde bir şey fark ettim zaten neredeyse tüm borsa şirketlerinde komisyon nedense fazla komisyon olarak harcadığın tutarın %1 ini ve %18 olan KDV alması.Şimdi bazılarına az gelebilir ancak 100 TL den 19 TL komisyon vermekte az değil.Yani uzun lafın kısası Bitturk'ü önermemekle beraber tabi ki de nihai kararın sizde olduğunu söylemek istiyorum.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
Tanidik arkadasim kullaniyor sikayeti olmadi 3 4 aydir kullaniyor YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62