Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Block kırarak kazanmak mümkünmüş.

• Konbuyu başlatan Emel Bıkım
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Emel Bıkım

Misafir
Merhaba arkadaşlar sizleri BLOCK SMASH sitesini tavsiye ederim.Reklam izlemek yerine blokları kırarak kazanmaya başlıyorsunuz.Dilerseniz uygulamaya göz atın. Pek çok uygulama var fakat ödeme yapıp yapmadığını limite ulaştığımızda çekmek istediğimiz zaman öğreniyoruz,bende yeni başladım bakalım limite ulaştığımda ödeme yapıp yapmadığını görücem.Ama uygulamayı kullanan çok sayıda insan var tr den daha fazla var,ödeme yapmasa girmezler diye düşünüyorum. Linki aşağıya bırakıyorum inşallah bol kazançlar diliyorum. https://blocksmash.io/?invite=779632

Sormak isteğiniz sorular olursa elimden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışırım

Hiç girip oynadınızmıki?Bence denemeden yargı dağıtmayalım.Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar sizleri BLOCK SMASH sitesini tavsiye ederim.Reklam izlemek yerine blokları kırarak kazanmaya başlıyorsunuz.Dilerseniz uygulamaya göz atın. Pek çok uygulama var fakat ödeme yapıp yapmadığını limite ulaştığımızda çekmek istediğimiz zaman öğreniyoruz,bende yeni başladım bakalım limite ulaştığımda ödeme yapıp yapmadığını görücem.Ama uygulamayı kullanan çok sayıda insan var tr den daha fazla var,ödeme yapmasa girmezler diye düşünüyorum. Linki aşağıya bırakıyorum inşallah bol kazançlar diliyorum. https://blocksmash.io/?invite=779632
Denemeye değer usta ödeme de yapar bence...

Bu tarz sitelerin bir müddet sonra para vermediğini biliyorum. Ayrıca yaşadım da bu durumu lütfen zaman harcamayınız.
Denemeye değmezmi usta???

ödeme alınırsa burada paylaşmanız yararlı olacaktır .

Denemekte fayda var önyargılı davranmanın Alemi yok kazandiriyorsa bunu deneyen ve kazanan insanlar kanıt Atar zaten bence denemeden bir şeylere karar vermeyin artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
mistirlow
Geri