Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Blockchain & Kripto Para Nedir ? [ En Basit Şekli ]

10 Yıldır bu sektörde defalarca kez anlattık insanlara, aynı zamanda kripto paralar ile ilgili yazılımlar geliştirdik.
Kripto para nedir bizler biliyoruz arkadaşlar.
Sorun şu, kimi zaman bunu insanlara anlatmakta zorlanıyoruz.
Kendin bir çok video izledim gördüm ama kimseyi tavsiye etmedim etmemde.
Bu adamın 2 videosunu izledim gerçekten 2 videoda faydalı, ben bizzat detaylara dikkat ettim.

Kısacası gerçekten faydalı gördüğüm için paylaşmak istedim.
Okumak zor, Ben okumak istemiyorum diyenlere faydalı olacaktır.

1. Bölüm

2. Bölüm

Karmaşık anlatmaya gerek yok.
Blockchain kime sorsanız merkezsiz veri tabanı der geçer, detaya gir dediğiniz kendiside bilmez.
Ezberden konuşurlar sadece, bu yüzden ezbere konuşanları ifade etmek için şu videoyu koyuyorum

İzlemek faydalı olabilir. Aşağı yukarı bilsem de yine de izleyeceğim. Bir de değinmeden geçemeyeceğim. Efsane film, efsane sahne.

:) Makine nedir, kitap nedir?

Aslında daha önce çokça karşıma çıktı ama izlememiştim. Bir iki soruma yanıt buldum bundan ziyade bildiklerim biraz daha sağlamlaştı. Bu video veya başka bir video farketmez bu sisteme girmek istiyorsanız öyle ya da böyle gerek videolarla gerekse daha çok okuyarak neye para yatırdığınızı bilmelisiniz olumsuzlukla karşılaştığınızda siz eğer projeleri ve sistemin işleyişini biliyorsan duyduğun endişe de azalır. Aksi taktirde ufak bi kırmızı mumda satar veya yeşil mumda hemen alırsın bu da yazı tura oyununa benzer.
İlk videoda ilk 3 dakika niye uzun zamandır yokum, çok işim vardı vs ile ilgili geçmek isteyene bilgi.
Aslında en çok benim de ilgimi çeken USDT, karmaşık yapı içindeki karmaşık bir olay. Güven kazanmış olsalar da kabullenemediğim durumlardan bir tanesi. Bir başka sorunum da şu USDT var USDC ve videodaki (henüz denk gelmediğim) DAI gibi aynı işleve birebir sahip coinlerin varlığı neden?
Coin ve token mevzuları da bilinmeli tabi biz de ara ara dalıp her şeye coin diyoruz ama bunları bilmemiz en azından birlikte düşüş ve birlikte artışlar bazen anlaşılabilir olur.

10 Yıldır bu sektörde defalarca kez anlattık insanlara, aynı zamanda kripto paralar ile ilgili yazılımlar geliştirdik.
Kripto para nedir bizler biliyoruz arkadaşlar.
Sorun şu, kimi zaman bunu insanlara anlatmakta zorlanıyoruz.
Kendin bir çok video izledim gördüm ama kimseyi tavsiye etmedim etmemde.
Bu adamın 2 videosunu izledim gerçekten 2 videoda faydalı, ben bizzat detaylara dikkat ettim.

Kısacası gerçekten faydalı gördüğüm için paylaşmak istedim.
Okumak zor, Ben okumak istemiyorum diyenlere faydalı olacaktır.

1. Bölüm

2. Bölüm

Karmaşık anlatmaya gerek yok.
Blockchain kime sorsanız merkezsiz veri tabanı der geçer, detaya gir dediğiniz kendiside bilmez.
Ezberden konuşurlar sadece, bu yüzden ezbere konuşanları ifade etmek için şu videoyu koyuyorum

Aklımda kalan soru işaretlerine cevap oldu teşekkür ederimm

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri