Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blockchain & Proje Geliştirme

Arkadaşlar, Blockchain tabanlı proje oluşturma imkanınız olsa! Nasıl bir proje hayata geçirmek isterdiniz?

İmkanım Olsa Ben
  1. File sistemleri üzerine ağırlık verirdim.
  2. Namecoin vardır eskiden domain dns işlemleri için yola çıkmıştı patladı gitti
  3. Hosting hizmetleri için güzel projeler olabilir Bkz : ( Siacoin )
  4. Dosya şifreleme (Mevcutta var aslında)
Siz ?

Tüm sosyal medya platformlarında çalışacak; favorilere ekleme, beğenme, takip etme kadar basit bir şekilde donate yapmaya yarayacak bir proje yapardım.

Tüm sosyal medya platformlarında çalışacak; favorilere ekleme, beğenme, takip etme kadar basit bir şekilde donate yapmaya yarayacak bir proje yapardım.
Mütişşş,
Bu arada hocam bir siteyi indirmek için Wget -r komutunu kullanabilirsin SSH'da :)
R10'da konuna denk geldim :)

Mütişşş,
Bu arada hocam bir siteyi indirmek için Wget -r komutunu kullanabilirsin SSH'da :)
R10'da konuna denk geldim :)
Eski bir konuydu hocam, arkadaşımın dönercisi için. Birine bir site açtırmıştı, başka domaine taşımak istiyorduk, hiçbir bilgisini bilmediği için kendi sitemizi çalmak zorunda kalmıştık. :)

KRİPTO PARA ÜRETEN ARABA TASARLARDIM
1 ) Arabanın internet bağlantısı olacak
2 ) Akü çalıştıktan sonra sürekli şarj halinde elektrik üretiyor.
3 ) Ayrıca arabanın tavanı güneş panelli sayesinde elektrik üretecek.
4 ) Araba çalıştığı sürece sistem kripto para üretebilecek.
5 ) Üretilen kripto para ile arabanın yıllık bakım giderleri karşılanabilecek.

KRİPTO PARA ÜRETEN ARABA TASARLARDIM
1 ) Arabanın internet bağlantısı olacak
2 ) Akü çalıştıktan sonra sürekli şarj halinde elektrik üretiyor.
3 ) Ayrıca arabanın tavanı güneş panelli sayesinde elektrik üretecek.
4 ) Araba çalıştığı sürece sistem kripto para üretebilecek.
5 ) Üretilen kripto para ile arabanın yıllık bakım giderleri karşılanabilecek.
çok iyi mantık :D
bunları da göreceğiz hiç şüphesiz.

Arkadaşlar, Blockchain tabanlı proje oluşturma imkanınız olsa! Nasıl bir proje hayata geçirmek isterdiniz?

İmkanım Olsa Ben
  1. File sistemleri üzerine ağırlık verirdim.
  2. Namecoin vardır eskiden domain dns işlemleri için yola çıkmıştı patladı gitti
  3. Hosting hizmetleri için güzel projeler olabilir Bkz : ( Siacoin )
  4. Dosya şifreleme (Mevcutta var aslında)
Siz ?

Oyuna ilgim olduğu için 2

Zaten piyasa da olan ama varyasyonu farklı bir blockchain mmorpg ,
mmorpg'ler zaten tutnan bir tür özellikle de farm kısmın da hem bir oyuncu kitlesi hem de bir coin talep arz kitlesi yarata bilirdim . yapmak isterdim doğrusu .
Eventler , boss ve lonca sistemleri vesaire ..

Tüm borsaları api sistemi ile bağlantılı site kurar fee değeri olmayan veya en ucuz fee sistemi sunan bir site yapardım :) bunu sırf eth btc gibi sistemler için bile yapılabilir TL ile btc alıp 1000 satoshiye gönderilebilir veya paribuda rvn coin bedaba göndermek vs bunun gibi tümleşikleri toplayarak ufak karlar ile aracılık yapabilirdim.

Yıllık %200 kazandıran bir Türk defi projeside güzel olurdu :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri