Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım Blockchain Tabanlı Video Saklama (Ömürlük)

Blockchain Tabanlı projelerden video saklama özelliği olan ve bunu ömürlük yapabilecek bir proje arıyorum. Oğlumun videolarını saklamak istiyorum. Harddisk falan yedekli bunun haricinde birşeyler yapmak istiyorum.

YouTube güvenmiyorum, yarın sbepsz yere hesabı banlıyor video ulaşılmaz oluyor. O yüzden blockchain Tabanlı arıyorum. Hani veriler hep orada mantığıyla. Mümkünse sağlam proje.

Blockchain Tabanlı projelerden video saklama özelliği olan ve bunu ömürlük yapabilecek bir proje arıyorum. Oğlumun videolarını saklamak istiyorum. Harddisk falan yedekli bunun haricinde birşeyler yapmak istiyorum.

YouTube güvenmiyorum, yarın sebepsz yere hesabı banlıyor video ulaşılmaz oluyor. O yüzden blockchain Tabanlı arıyorum. Hani veriler hep orada mantığıyla. Mümkünse sağlam proje.
Hocam var mı bilmiyorum ama bildiğim tek şey pahalıya patlayacağı :( En az bi 200 TL cepten çıkarmanız gerekir gibi. Biraz araştırma yaptım Filecoin kabul ediyormuş ama detaylarına bakmadım. Büyük veri merkezleri için yazıyordu ama bence projenin ilerlemesiyle normal insanlar için de gelir. Son zamanlarda Filecoin çok sert çakıldı bu arada. 2000 TL'yi gördü ve şu an 119 TL...

Filecoin tarzı değil hocam.
YouTube tarzı. İstediğim zaman arayüz ile izleyeceğim. Ama video sürekli orada hesapta olacak. Anahtarı kaybetsem de hesap adını bilmem yetecek. O hesaba bakıp videolara eriebileceğim.

YouTube tarzı. İstediğim zaman arayüz ile izleyeceğim. Ama video sürekli orada hesapta olacak. Anahtarı kaybetsem de hesap adını bilmem yetecek. O hesaba bakıp videolara eriebileceğim.
Hocam yok sanırım. Yapması baya zor olur diye düşünüyorum.

Mobilde olduğum için detaylı yazamıyorum. İşinizi görmezse akşam tekrar kontrol ederim

Güneş patlaması, manetik alan kaymaları, solar ışınım gibi evrensel manyetizma tehlikeleri varken, hiçbir veri tabanı yeterince güvenli değildir sanırım, galiba.. :)

Manyetik alandan etkilenmeyen bir kayıt sistemi lâzım size, anladığım kadarıyla hocam. Ama insanlık olarak öyle bir teknolojimiz var mı, bilemiyorum?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri