Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blok Kırma Oyunu İle Kolay Kazanç (1 saatte 6$ Kazandım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blok 6 dolar.GIF

Blok Kır, Para Kazan!

Oyun çok basit bir oyun. Ekrandaki blokları tek tıkla kırıyorsunuz ve karşılığında dolar kazanıyorsunuz. İlk kayıt olduğunuzda 35 hak veriyor. Bu 35 hak karşılığında ben 2,5 dolar kazandım. 1 saat sonra kazancım 6 dolara ulaştı. Sonrasında her 1 saatte 5 hak daha kazanıyorsunuz. Kazancınız 100 dolara ulaştığında Payeer, Skill, Bitcoin ve Litecoin ile çekim yapabiliyorsunuz.

Blok kırma hakkı bunlarla sınırlı değil. Çeşitli basit görevler var. Bu görevlerin çoğu cep telefonu ile rahatlıkla yapılabiliyor. Görev başına 250 hak ile 50 hak arasında kazanabiliyorsunuz. Elbette referanslarınız da size hak kazandırıyor ekstradan.

Ayrıca oynadıkça seviyeniz artıyor ve bu da kazançlarınıza yansıyor.

Bir musluk sitesinden 10 kat daha iyi. En azından denenebilir. Oyunda blok kırma hakkı kazanılabilecek pek çok farklı yöntem mevcut. Günlük ziyaret etmek bile ekstra haklar kazandırıyor.

https://blocksmash.io/?invite=882786 Buradan kayıt olabilirsiniz.

E-mail doğrulaması yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• blok kırma.GIF
    blok kırma.GIF
    43.8 KB · Görüntüleme: 100
  • 1631980183489.png
    1631980183489.png
    42.6 KB · Görüntüleme: 100
  • blok 6 dolar.GIF
    blok 6 dolar.GIF
    97.9 KB · Görüntüleme: 103
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri