Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BNB coin Analizi 21 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam her hangi bir cevap yazmadığım için kusura bakmayın fakat @satoshiturk hocamın dediği gibi sizde grafik aşağısında kısa ve ya uzun bir yorumunuzu ytd şeklinde belirtseyidiniz o yoruma binaen bende bir şeyler yazardım, eline sağlık grafiği koymuşsunuz destek dirençler belli ve üst seviyedeki olası destek dirençlerde belli fakat grafiklerde pek anlamayan ve hiç anlamayan insanlarda var sizlerde sitede analiz yapan hocalarımızı örnek veya ilham alarak yazınızda renk katabilirsiniz. Tekrar özür diliyorum ayrıca bnb coin ile ilgilenmediğin için ve haberlerini takip etmediğim için de bilmeden konuşmak istemedim.

Teşekkürler hocam, en azından ne yaparsam üzerine konuşuruz onu farkettim. Bir çok coin mevcut doğal olarak çizip baktıktan sonra tek tek yazmak biraz fazla zaman alıyor, bir de her coin in takipçisi yok, mesela bnb bence binance tan dolayı vazgeçilmez bir coin ancak forumda bir ilgi yokmuş, bunları paylaşarak zaman harcamak yerine biraz daha talebe bakayım, ya da rica üzerine yaptığım olursa onu paylaşayım.

-

Kırmızı destek trendi ile Fibonacci 0,382 yeşil kesişiminden önce bir üst trende zıplamış, daha yeni zıplamış ancak o destekte tutunacağını düşünüyorum, bunun için gereklilik önümüzdeki zamanda Fibonacci 0,5 seviyesini kırmasıdır. (277,3)

Yatırım tavsiyesi değildir.

Merhaba hoş geldiniz. :) Fiboyu sıfır alıp günlük grafiğe çizmeniz daha sağlıklı destek ve direnç elde etmenize yarardı. Bu şekilde Fibo daha sağlıklı çalışır çünkü.

İleriye dönük Fibo alımlarında en tepe ile en dip baz alınır. En dibin sıfır kabul edilmesi daha sağlıklı bir sistem oluştururdu size. Saatlik grafikte bu çok mümkün değil gibi.

İleriye dönük Fibo alımlarında en tepe ile en dip baz alınır. En dibin sıfır kabul edilmesi daha sağlıklı bir sistem oluştururdu size. Saatlik grafikte bu çok mümkün değil gibi.

Kripto borsası çok değişken barındırdığı için saatlik grafikte izlemek daha avantajlı geliyor, o yüzden kullanıyorum. Bu nedenle tüm zamanlardaki en tepe ve diplerine değilde, bir dönem içerisindeki tepe ve dip noktalarına uyguladım. Bu bölgedeki tepeyi 1 dibi sıfır kabul ettim, fotoğrafta o kısmı tam almamışım.

Kripto borsası çok değişken barındırdığı için saatlik grafikte izlemek daha avantajlı geliyor, o yüzden kullanıyorum. Bu nedenle tüm zamanlardaki en tepe ve diplerine değilde, bir dönem içerisindeki tepe ve dip noktalarına uyguladım. Bu bölgedeki tepeyi 1 dibi sıfır kabul ettim, fotoğrafta o kısmı tam almamışım.
Anladım. Başarılar dilerim. Sizi aramıza görmek çok güzel. Teşekkür ederim. :)

Post kasmaya devam etmeyin, üzerinden süre geçmiş konuları ortaya çıkarmayalım.
Çok iyi analiz yapmişsin hocam, cok teşekkürler. Yinede bekleriz bunun gibi analizleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri