Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım Bnb ile Uniswaptan koin nasıl satın alınır?

Arkadaşlar elimde 25$ lık bnb smart Chain koin var.

Uniswaptan bir koin almak istiyorum ama eth ihtiyacım var. En az masraf ile nasıl bu koini satın alabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Arkadaşlar elimde 25$ lık bnb smart Chain koin var.

Uniswaptan bir koin almak istiyorum ama eth ihtiyacım var. En az masraf ile nasıl bu koini satın alabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Bunu şu an düşük masrafla yapmak maalesef mümkün değil. BSC'deki tokenlarınızı bir borsadan Ethereum ağına çekmeniz veya multichain platformda Ethereum'a dönüştürmeniz bile $25'dan fazla tutacaktır. Sonra bir de Uniswap'te swap işlemi yapacağınız için bir işlem ücreti de oraya ödemeniz gerekecek. Gün içindeki ağ tıkanıklığına göre 2 işlemin ortalama 60 ile 100 usd arası masrafı olur.

Bunu şu an düşük masrafla yapmak maalesef mümkün değil. BSC'deki tokenlarınızı bir borsadan Ethereum ağına çekmeniz veya multichain platformda Ethereum'a dönüştürmeniz bile $25'dan fazla tutacaktır. Sonra bir de Uniswap'te swap işlemi yapacağınız için bir işlem ücreti de oraya ödemeniz gerekecek. Gün içindeki ağ tıkanıklığına göre 2 işlemin ortalama 60 ile 100 usd arası masrafı olur.
Çok teşekkür ederim eth bu ağ ücretlerini düşürmesi şart bu ne böyle soygun resmen

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri