Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bnb'nin geleceği

Binance Coin (BNB), ERC-20 tabanlı bir kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü, ancak daha sonra Binance kendi zincirini kurdu ve BEP2 tabanlı bir altyapıya geçti. Mevcut ERC20 jetonları, BEP2 jetonlarına yazılır. Binance Coin (BNB), madencilik dışı bir kripto para birimidir. Binance Coin (BNB) miktarının tamamı ilk gün Binance borsası tarafından üretildi ve bunun yarısı halka satıldı. Binance borsasında Binance Coin (BNB) ile kripto para birimleri arasında alım/satım yapmak mümkündür. Şu anda dünyanın en büyük kripto değişim sitesidir. Fiyat'ı son 6 ay içinde inanılmaz değer kazandı ve düşüş yaşadı. Binance borsası, BNB üzerinden etkinlikler düzenlediği için BNB'nin değerinin artması her zaman ihtimal dahilindedir.

Binance borsasının çökeceğine ihtimal vermiyorum. Bu yüzden değeri kolay kolay düşmez.
Hocam değerini tam olarak Binance kontrol edemez. Balinalar farklı okyanuslara göç etmeye başlarsa Binance'ın yapabileceği tek şey yakım olur.

Bnb icin bir site vardı belli araliklarla kazanc veriyo ama gayet iyiydi bi kac kere cekim yapmistim ama simdi siteye baglanamiyorum bilgisi olan var mi sanirim ismi betfury idi, bnb de cok şişirilmişti şimdilerde stabil ama geleceği yok değil.

Bnb icin bir site vardı belli araliklarla kazanc veriyo ama gayet iyiydi bi kac kere cekim yapmistim ama simdi siteye baglanamiyorum bilgisi olan var mi sanirim ismi betfury idi, bnb de cok şişirilmişti şimdilerde stabil ama geleceği yok değil.
K!!mar sitesi olduğu için yasaklandı ülkemizde.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri