Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Brave Creator | BAT (Basic Attention Token) Bağışı Almak

Gokturk

Uzman Çavuş
preview.png

Brave Creator​

Brave Creator Nedir?​

Brave Browser ile kazanılan BAT'larınızı Brave Creator aktifleştirmiş kişilere bağış olarak atabilirsiniz, veya kendiniz aktifleştirip bağış alabilirsiniz (creators.brave.com)

a) Nasıl BAT Bağışında Bulunabilirim?​

(Sadece Brave Browser Kullanarak Verebilirsiniz) Adres Çubuğunun yanında ki BAT logosuna tıklayarak o siteye/sosyal medya hesabına bağışta bulunabilirsiniz.

b) Brave Creator'a Kayıt Olmak İçin Şart Var mı?​

Brave Creator için bir şart yoktur kayıt olup istediğiniz sosyal medya hesaplarınızı bağlayıp, takipçilerinizden veya gönüllü kişilerden BAT (Basic Attention Token) bağışı alabilirsiniz.

c) Verilen Tokenler Anında Cüzdanıma mı Geçiyor?​

Size bağış olarak verilen BAT (Basic Attention Token) sayısı 5 BAT'a gelince cüzdanınıza alabilirsiniz.

Brave Creator'a Kayıt Olmak​

1. Website'ye giriyoruz. (creators.brave.com)

Screenshot_2.png

2. Sign up'a tıklayın açılan sayfaya e-mail adresinizi girip, "I agree to Brave's terms & conditions" butonunu işaretleyip "Create Account" butonuna tıklayın. E-mailinize gelen postayı açıp "Verify email" butonuna tıklayın.

Screenshot_3.png

3. E-mailinize gelen postadan gittiğiniz sitede çıkan sayfada (istiyorsanız) adınızı-soyadınızı girip "Sign up" butonuna tıklayıp kayıt olun.
Daha sonra ki sayfada ki çift-faktörlü doğrulamayı atlayabilirsiniz. Hesabınız oluştu, hayırlı olsun.

Screenshot_6.png

4. Bağış olarak aldığınız BAT'ları çekeceğiniz Wallet'inizi buradan ekleyebilirsiniz.

Screenshot_1.png

Önemli!​

Brave Creator'a kayıt olduğunuz e-mail adresini/şifresini kesinlikle unutmayın. Brave Creator'a girmek için e-mail adresinize gelen postayla girişi sağlıyorsunuz.

Brave Creator'a Sitenizi/Sosyal Medya Hesaplarınızı Eklemek​

Hesabınıza hangi sosyal medya siteleri eklenebiliyor?​

• Youtube Hesabınız
  • Twitch Hesabınız
  • Twitter Hesabınız
  • Reddit Hesabınız
  • Github Hesabınız
  • Vimeo Hesabınız

1. Hesabınıza giriş yapılmış durumda ki ana sayfanızın, altında ki veya üstünde ki "+Add Channel" butonuna tıklıyoruz.

Screenshot_3.png

2. Açılan pencereden bağlamak istediğiniz siteye tıklıyorsunuz.

Screenshot_4.png

3. Tıkladıktan sonra Brave Creator ile hesabınızı bağlamayı kabul ediyorsunuz ve artık o hesabınıza isteyen kişiler/takipçileriniz BAT bağışı yapabiliyor.
(Tek tek göstermek çok uzatırdı o yüzden göstermiyorum, çok kolay zaten herkes yapabilir.

Brave Creator'a Sitenizi Eklemek​

1. Üstte açtığımız pencereden Website'yi seçiyoruz ve açılan pencereden "Website Domain" adresine sitenizin alan adınız yazıyorsunuz ve devam ediyorsunuz, ben öylesine bir site salladım göstermek için.

Screenshot_6.png

2. Açılan pencerede 2 yöntem var. biz B yöntemi olan "Edit DNS Records'a" tıklıyoruz. (İstiyorsanız diğer yöntemi de kullanabilirsin ama bu daha kolay)

Screenshot_8.png

3. Açılan pencerede ki "Value (or TXT Value / Data)" nın altında ki "Copy to clipboard" butonuna tıklayarak kopyalıyoruz. Daha sonra Alan adınızı aldığınız yerden veya başka bir siteye aktardıysanız oradan (örn: Cloudflare) DNS yöneticisine girip yeni "TXT" yönlendirici oluşturup "Content" yerine kopyaladığımız verification key'ini yapıştırıp kaydediyoruz. Daha sonra "Verify DNS Record" Butonuna tıklıyoruz ve Sitenizide Brave Creator'a bağlamış oluyoruz. Artık isteyen kişiler sitenize BAT Bağışında bulunabilir.

Screenshot_9.png

Sonsöz​

Buraya kadar okuduğun için teşekkür ederim.

Brave ödülleri amaçsız bir şekil de düşürüldü ben kullanmayı bıraktım şahsen ama detaylı güzel bir konu olmuş elinize sağlık .
Evet bende yeni fark ettim, ilk başladığımda 0.100 BAT veriyordu daha sonra 0.025 ve 0.10'a düşmüştü daha demin 0.05 BAT verdi. Ama bunun nedeni büyük ihtimalle BAT'ın değerinin çok artması olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri