Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Brave Tarayıcı Cüzdanı Geliyor

board-939244_640.jpg

Brave Browser, Kendi Tarayıcı Cüzdanını Çıkartmaya Hazırlanıyor

Günümüzde artık kripto para alışverişinde özellikle tarayıcı cüzdanları oldukça ilgi görüyor. Metamask, pek çok blockchain ağı ile entegre olabildiğinden bu cüzdanlar arasında belki de en yaygın kullanılan cüzdan. Elbette bazı büyük kripto para ağları da kendi cüzdanlarını piyasaya sürüyor. Bunlara örnek olarak Avalanche ve Solana gösterilebilir.

Tarayıcı cüzdanları sıcak cüzdan kategorisine dahil. Bu cüzdanların bazı güvenlik açıkları da söz konusu. Geçmişte, sahte Metamask cüzdanı indirerek varlıklarını kaybeden kullanıcıların haberlerini hepimiz okumuşuzdur.

Şimdi, bu tür sahte cüzdan oluşumlarının önüne geçebilecek için yeni bir tarayıcı cüzdanı piyasaya çıkmak üzere. Özellikle gizlilik konusuna önem veren ve kripto para tabanlı bir tarayıcı olan Brave, kendi çok zincirli tarayıcı cüzdanını çıkarmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Bu cüzdanın diğer bir özelliği de platform içi kripto para alış verişine izin verecek olması. Bunun yanında, Dolar ve Euro ile de kripto para satın alınabilecek bu cüzdanda. Ayrıca, bu cüzdanın diğer tarayıcı cüzdanları gibi kurulmasına gerek kalmayacak çünkü Brave üzerinde sabit olacak ve isteyen herkes hesap oluşturarak kullanabilecek. Bir özelliği de cüzdanın CPU ve bellek kullanımı konusunda ekstra yük gerektirmeyecek olması. Ayrıca, tıpkı Metamask gibi, diğer ağlarla entegre edilebileceği için yaygın bir kullanım alanına sahip olabilecek.

Brave’in piyasaya çıkartacağı bu yeni eklenti cüzdanı ile Ledger gibi donanım cüzdanları da entegre edilebilecek.

Brave yetkililerinden yapılan açıklamada, insanların dolandırılmasına sebep olan çok sayıda sahte Metamask uzantısı bulunduğu, Brave eklenti cüzdanın tarayıcı da sabitlenecek olmasının, sahteliğin önüne geçilmesi ve insanların dolandırılma riskinin ortadan kaldırılması konusunda etkili rol oynayacağı vurgulandı.

Umarım çıkartılır şu anda brave ye sadece upbit borsası bağlantısı ile cüzdana bağlanabiliyorsunuz, bu da çok zahmetli KYC falan gerekiyor umarım basitleştirirler, kullanıcıları için metamask dan da birçok kişiyi kazanabilirler.

Yaklaşık iki aydır Brave kullanıyorum. Cüzdan bağlamak istediğimde iki seçenek çıkıyor, Gemini'de hesabım olduğu için ona bağlamak istiyorum ama her seferinde hata alıyorum. Gayet yerinde bir hamle olmuş. En kısa sürede hazırlanır umarım.

Yaklaşık iki aydır Brave kullanıyorum. Cüzdan bağlamak istediğimde iki seçenek çıkıyor, Gemini'de hesabım olduğu için ona bağlamak istiyorum ama her seferinde hata alıyorum. Gayet yerinde bir hamle olmuş. En kısa sürede hazırlanır umarım.
Cüzdan çoktan aktif oldu. Hatta borsada bulunan farklı ağ üzerindeki varlıkların (BAT) Brave cüzdanına çekilmesi gerektiğiyle ilgili SMS bile attılar bana. Brave tarayıcı kullanıcılarına atıyorlar sanırım bilgilendirme mesajı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri