BSCS Launchpad Projeleri ve Pool Desteği

  • Block Reward: Bir bloğun çözülmesiyle birlikte madencilere verilen ödüldür. Blok ödülü, kripto para birimine göre değişebilir. BTC için her 210.000 blok çıkarıldığında zorluk seviyesi artmakta ve blok ödülü yarıya düşmektedir. Şu an her blok için 12.5 BTC ödül verilmektedir.

Kağan

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)


0.00001455
  • 0.00000000  
  • #1
Birçok DeFi platformları kendi platformlarına özel IDO lar ve Launchpad ler yapmaktadırlar. Bu bir tokene verilen destek ve partnerliktir.

BSCpad ortaklık kurduğu birçok tokenin Launchpad lerinde çok güzel başarılar yakaladığı güncel dönemde gözler önüne serilse de araştırmalara bakıldığında BSCS platformu aynı başarıya sahip olamadı.

TFI, Cfl365, Polo gibi tokenlerin Launchpad ini gerçekleştirdi ama bunun karşılığında bu tokenler listelendiğinde güzel bir kazanç kaynağı olamadılar.

tfi.png

1 TFI token 0.08 BUSD değerinde önsatışı sonrasında TFI token değerinin üzerine çıkamadı ve geçen sürede daha fazla değer kaybetti. Şu anda $0.046 değerindedir.
tfideğer.png
Cfl365 tokeni ise; 1CFL 0.06 BUSD değerinde önsatışa sunuldu.
cfl365.png

Cfl365 tokeni de beklenilen başarıyı gösteremedi ve önsatışta sunulan fiyattan listelenmeye girerek değer kaybetmeye başladı.
cfldeger.png
CFL365 tokeni şu anda yaklaşık $0.011 değere sahiptir.

BSCstation (BSCS) platformu ise Launchpad ini yaptığı tokenler ile partnerliğini sürdürerek Farm işlemini açarak desteğini sürdürmektedir.
tfifarm.png
cfl365farm.png

Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere APR oranları çok yüksektir ve bu durum Launchpad e katılıp kar edemeyip aksine zarar eden yatırımcılar için güzel bir telafi seçeneği sunmaktadır.

Bu paylaşımı yapmadan önce TFI Farm ına LP ekleyerek deneme sürecine girdim ve gösterilen APR ile kazanç oranları doğru çalışmaktadır.

Düşük bütçe ile günlük güzel kazançlar sunarak hem yeni yatırımcıları hem de Launchpad mağdurlarını tekrardan kazanmak için atılan güzel bir adım olmaktadır.

Bu yazının amacı şudur; Launchpad, IDO bu tür önsatışlara katılmadan önce token hakkında detaylı bir araştırma yapmak gerektiğini, Launchpad yapan platformun ne kadar aktif olduğunu ve ne kadar başarılı olduğunu araştırmak gerektiğini göstermektir.

Launchpad ler sonrasında da kazanç sistemlerinin devam ettiği ve stake etme seçeneklerin fazla ve getirisinin yüksek olduğu fırsatların araştırılması gerektiğini unutmayınız.

Bunlar benim kendi araştırmalarım sonucunda vardığım sonuçlardır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bir yatırım yapmadan önce lütfen detaylı araştırmalar yapınız.

BSCS platformu adresi : https://bscstation.finance/#/Dashboard
 

Bu konudan Kağan isimli kullanıcıya 0.00000131 Bitcoin verilmiştir

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Üst