Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

btc 20 bin doları aşar mı

13.500 doları test etti bugün. Uzun vaadede yükseliş olacak gibi görünüyor ama uzun vaadede aynı zamanda altcoinlerin piyasa hacmi bugünkine göre çok daha fazla artabilir de. Yani birkaç Bitcoin alayım köşeye atayım devri çok eskide kaldı. Hatta çok çok eskide kaldı. Zaten anca çok çok zengin bir insan birkaç bitcoin alıp kenara atıp değerlenmesini bekleyebilir. Herkese DeFi Dünyası' nı öneriyorum. İnceleyin biraz. (YTD!)

tren kaçırmak diye bir durum yok 5 10 yıl içinde tamamen bunların eline kalıcaz dolayısıyla bir an önce bu trene binin lokomotif veya vagon durumu farketmez satın lamasanız bile boş kaldıkça ücretsiz veren sitelerde az çok demeden coin kazanmaya çalışın ilgilenirseniz kendi kullandığım site linklerini gönderirim
Sitelerin linklerini gönderebilir misin? Ben de uğraşmak istiyorum biraz.

Detaylı analize dayandırılmayan aşağı veya yukarı yönlü söylemlere aldırış etmeyin. Kendi analizinizi yapın kendiniz görün durumu. Sevgiler.

Dört yıldır takip ediyorum her kasım ayında ve haziran ayında güzel kıpırdanmalar yapıyor bunlar genelde yukarı yönlü oluyor ama neden olduğunu hiç anlamadım mantıklı bir açıklamada bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Benim kişisel tahminim söylendiği gibi kasımda yükselişler başlarsa yıl başına kadar 20k yı görür ama oralarda ne kadar takılır bilmiyorum
ben habire yukarı yönlü ilerleyeceğini düşünmüyorum elbet bir yerden dönüş yapacak ve 10k nın altına düşecek diye düşünüyorum ama bu benim düşüncem.
Detaylı analize dayandırılmayan aşağı veya yukarı yönlü söylemlere aldırış etmeyin. Kendi analizinizi yapın kendiniz görün durumu. Sevgiler.
yorumuna sonuna kadar katılıyorum.

Dört yıldır takip ediyorum her kasım ayında ve haziran ayında güzel kıpırdanmalar yapıyor bunlar genelde yukarı yönlü oluyor ama neden olduğunu hiç anlamadım mantıklı bir açıklamada bulamadım. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Benim kişisel tahminim söylendiği gibi kasımda yükselişler başlarsa yıl başına kadar 20k yı görür ama oralarda ne kadar takılır bilmiyorum
ben habire yukarı yönlü ilerleyeceğini düşünmüyorum elbet bir yerden dönüş yapacak ve 10k nın altına düşecek diye düşünüyorum ama bu benim düşüncem.

yorumuna sonuna kadar katılıyorum.
Bazı noktalarda grafik simetrik hareket ediyor. Muhtemelen insanlar bu durumu fark edip o dönemlerde alım yapıyorlar ve bu alımlarla beraber hareketlenme başlıyor. Sonuçta grafiğe şekil veren alım ve satımlar oluyor.

40bindeyken almaya karar vermişti vazgeçmiştim almadıım :( :D şmidi diyorum keşke alsaydım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri