Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC Dünyanın Lanetidir!

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Dün ve dünden önce deepweb ve darkweb hakkında araştırmalara koyuldum ve bunların sonucundaki fikirlerim ve düşünceleremi sizlerle paylaşmak istedim.
Öncelikle belirtmeliyimki insanlığımdan iğrendim. Dışarı çıktığımda hayvanlara ve insanlara baktığımda bu dünyanın iğrenç biryer olduğunu tüm güzelliklerine rağmen kabul ettim. İnsanların btc yani para için birbirini öldürmesi hayvanlara tecavüz etmesi +18 çocuk içerikleri daha akla gelecek her türlü iğrenç içerik ve paylaşım bu lanet mecrada bulunuyor. Ve daha ben sadece bir kısmına baktım. Benim düşünceme göre deep ve dark web insanlığın bittiği yer bence bu kesin, ha belki bu konu altında yorumlar yapacaksınız güzel taraflarıda var diye ama kabul edemiyorum malesef. Bir insan para karşılığı diğer bir insana neden türlü işkenceler yapar ve onu öldürür? Bir insan neden para karşılığında başka bir insana suiksat yapar ve onu öldürür bunlara insan demelimiyiz yoksa dememelimiyiz? Bir insan neden 50 milyon türkün T.C kimlik numarası ve özel bilgilerini forumda paylaşır ( bir türk forumunda 50 milyon türk insanımızn T.C kimlik bilgileri bulunuyor eğer doğru ise ki bence doğrudur ). Ben bunlara bakınca aslında birazda kendi adıma seviniyorum günah her türlü günahtır kabul ama bu insanlara bakınca ben melekmişim diyorum kendime. Ve kızıyorum kendime bu parayı kazanmak için uğraşlar verdiğimden. Gördüklerimi ve duyduklarımı aklımdan çıkarmam biraz zaman alacak gibi size tavsiyem normal yaşantısı olan bir insan iseniz kesinlikle araştırmayın boş verin. İnsan korkutuyor ve etkiliyor bu mecra. Aslında bende bıraktığı etki olumlu oldu. Çünkü insanların yaptığı her türlü kötülüğü ve vahşeti görünce aklıma tek gelen ALLAH oldu. İnanışım dinim ile çok mutlu ve gururluyum. İyiki müslüman olarak doğmuşum.

Bu konuya değinme nedenim forumdan ayrılmak istememle doğru orantılı aslında zaten çoğu kişinin bildiği bir yer deepweb ve darkweb.

Şimdi sevgili hocalarım bir insan para karşılığı bir kötü iş yapmak istese bunu hangi para ile yapar?
Tabikide izi sürülemeyen kimsenin kendisine ulaşamayacağı bir parayla yapar

Bu paralara nelerdir?
Kripto paralardır

Peki ben kendi vicdanıma dayanarak yazıyorum yanlış düşündüğümü düşünenler olursa kusuruma bakmasın ama bu kullanılan para deep ve dark webte illegal işler için kullanılmış ve kurulmuş para birimi değilmi?
Evet aynen öyle ve bu kanlı ve insanlığın laneti olan para birimi ile iş yapmak bence kesinlikle yanlıştır. Bu para birimi insanlara yarar için çıkmış bir para birimi değil tam aksine zarar için çıkmış bir paradır zannımca.
Ve kıyamet gününe hızlı bir bilettir.

Velhasıl kelam ben forumdan ayrılma kararı aldım buraya para kazanma hevesleri ile giriş yaptım, başta hatalarım yanlışlarım oldu hırsımdan dolayı ve bu gün aslında dünyadaki herşeyin değersiz olduğunu anladım ve sadece emrolunduğum gibi dosduğru yaşamaya çalışma kararı aldım sevgili hocalarım. Belki abartmış diyeceksiniz belkide saçmalık ama doğrusu bu bence.

Vanzarovich ve admin hocama bana sabırlar yaklaştıkları için ve yardım etmeye çalıştıkları için çok teşekkürler.
haluk hocamlada saçma sapan bir nedenden tartışmıştık kendisinden özür diliyorum.
Ve daha forumda yanlışımın olduğu insanlar var ise kendilerinden özrü diliyorum.
Ve hatırlatıyorum.
Bu gün ALLAH için ne yaptın?
Eğer bir müslüman isen bu soruma yaşantınla cevap ver kardeşim. Kıyamet yakın artık.

Niyetim kesinlikle foruma zarar vermek değil yanlış anlaşılmasın ve yanlışım varsa lütfen dostane şekilde düzeltilsin ricamdır.

Bu senin düşüncen
Saygı duyuyorum, Şunu bilmeni istiyorum yanlış düşünüyorsun.

Bitcoin sayesinde fakir ülkeler neler kazanıyor bilmiyorsun.

İnsanlık bitcoin sayesinde güzel şeylere tanıklık ediyor.

Allaha emanetsin kardeşim....

Bu arada kripto para haram mı diye bir soru sormuştun cevap vereyim.

Kredi ve faiz haramdır
Kul hakkına girmek haramdır günahtır
Sigara içmek mekruhtur
3 kuruşa aldığın ürünü 100 kuruşa satmak haramdır

Bitcoin bunlar içerindeki en temiz olanıdır
Çünkü arz talep meselesi
Kimsenin hakkına girmiyorsun herkes istediğini yapıyor ediyor.

Çok derin konulara girerim ama mobildeyim be

Hakkını helal et biz buradayız her zaman...

Öncelikle elbette senin kararın. Ben sadece @admin in söylediklerine birşey eklemek istiyorum. Bitcoin'in anonimliği falan kalmadı neredeyse. Paraya çevirebileceğin borsaları hemen hemen tamamında senden kimlik isteniyor. Sen başka birisine elden ya da farklı kanaldan, aynı şekilde o başkasına derken sonunda birileri o paraları bozdurduğundan izi sürülemezlik (istisnalar var) çok düşük boyutta. Yani artık o saydığın yerlerde sık kullanılan bir kripto para değil. Aktif olarak zcash kullandıklarını biliyorum şu ara.

Öncelikle elbette senin kararın. Ben sadece @admin in söylediklerine birşey eklemek istiyorum. Bitcoin'in anonimliği falan kalmadı neredeyse. Paraya çevirebileceğin borsaları hemen hemen tamamında senden kimlik isteniyor. Sen başka birisine elden ya da farklı kanaldan, aynı şekilde o başkasına derken sonunda birileri o paraları bozdurduğundan izi sürülemezlik (istisnalar var) çok düşük boyutta. Yani artık o saydığın yerlerde sık kullanılan bir kripto para değil. Aktif olarak zcash kullandıklarını biliyorum şu ara.
Monero ağırlıklı hocam
Bugün 5k satoshi için Bangladeş Filipinler Venezuela 1 ay çalışıyor bu adamlar evine ekmek götürme derdinde.

YouTube free bitcoin veya bitcoin claim yazarsan örnekleri binlerce göreceksin..

Bence gerçekten sen dünyayı yeni tanımaya başlamış birisin kardeşim

Olayların kötü tarafından bakacağına bizim gibilere güzel tarafından bak.

Bizde bu forumda bitcoin dağıtıyoruz ama insanların emeği karşılığında

Bir sebepten dolayı bu düşüncelere yönelmek bence aşırı yanlış..

Dünyanın bütün iğrençlikleri (hayvan öldürme , tecavüz, çocuk videoları, suikast ,fakirlik, faiz , zararlı madde satıcılığı , illegal işler...ve artık daha neye iğrenç diyorsanız) bitcoin olmadan önce de vardı. Bunu bitcoine bağlayamazsınız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri