Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btc miner d*l-n*ır*cımı?

xinox

Çavuş
öncelikle herkese merhaba bugün 1 ay önce yada daha kısa bir zamanda birsürü kişinin ağzından düşmeyen bir telegram botu olan Btc miner'ın dolandırıcı olup olmadığına bakıcaz.

-Öncelikle birçok kişi Btc miner ile ilgili video çekti ve pek çoğu ödemelerini aldılar.

-Ancak benim gibi ödemelerini alamayan pek çok kişide oldu.

Peki neden ödeme alamadık?

-Evet hepimiz 10 kişiyi tamamlamışızdır diye düşünüyorum.

-Ayrıca 30 gün boyunca çekim alabilmek için bekliyorduk.

Ama ödemelerimizi alamadık :( bu hepimizi üzdü. :(

Ve ödeme alamamamızın tek nedeni az kişi uygulamaya kazandırmak. Evet malesefki tek nedenleri bu diğer kişilerin ödeme almasınn nedenide çok kişi kazandırmaları.
Ve bence bu çok büyük bir haksızlık. :(

Ama Btc miner'ın dolandırıcı olduğunu net bir şekilde söyleyemeyiz. Çünkü ödemesini alanlar var ve bu nedenle Btc miner'a dolandırcı diyemeyiz. Ancak haksızlık yaptığını söyleyebliriz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

10 Kişi eklemek yeterli gelmiyor muymuş? Aktif olarak kullanmaktayım. Zannediyorum kazım yapmakta ama en iyisi resmi, bilinen bir bulut madenciliği yapan yerlerle çalışmak. Resmiyet, ücret verip kazanmak daha güvenilir oluyor. Siz yine ücret verdiğiniz yerlere de dikkat edin derim.

Selamlar ben totalde 26 kişi referans ettim. Bugün 30'a tamamlanır, kazancımı katlarım diye mutlu şekilde hayal kurarken bu yazıyı gördüm. Açıkçası bayağı hayal kırıklığına uğradım. Herkese Hayırlı Ramazanlar Dilerim. İyi Formlar *dipnot* bunları yazarken aklıma bu sistemi kullanan başka bir dostum geldi arayıp sordum , totalde 196 kişi referans etmiş , fakat 18 gün olmasına rağmen ödeme alamamış.

Selamlar ben totalde 26 kişi referans ettim. Bugün 30'a tamamlanır, kazancımı katlarım diye mutlu şekilde hayal kurarken bu yazıyı gördüm. Açıkçası bayağı hayal kırıklığına uğradım. Herkese Hayırlı Ramazanlar Dilerim. İyi Formlar *dipnot* bunları yazarken aklıma bu sistemi kullanan başka bir dostum geldi arayıp sordum , totalde 196 kişi referans etmiş , fakat 18 gün olmasına rağmen ödeme alamamış.
evet ödeme yapmıyorlar ve bu çok üzücü :(

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri