Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btc miner d*l-n*ır*cımı?

Arkadaşım sayesinde bende kullandım o ilk ödemesini aldığını söylemişti ve bende denedim o ara arkadaşım ikinci çekim denemesini yapti ve ödeme alamadı bende sildim kullanmadım bırdaha risklli bı ortam bence değmez kullanmayın.

Hangi kripto para ile ilgili olursa olsun Telegram botlarının %99.9'u dolandırıcı. Evet ödeme yapıyorlar fakat 500-1000 civarı referans getirmeniz gerekiyor. Getirdiğiniz çoğu zaman ödeme yapıyorlar çünkü daha fazla kişi getirmenizi sağlamak istiyorlar. Sizin getirdiğiniz kişilerin yaptıkları yatırımlar ile de size yaptıkları ödemeyi kat katına çıkartıyorlar. Yatırım yapılmadığı sürece denenebilir şeyler ama ödeme alma konusunda çok umutlanmamak gerektiğini düşünüyorum. (YTD)

Valla bende iki aydır kazıyorum. referanlar az diye para vermiyorlar sanıyordum ama 90 referansı olan bir arkadaş da alamadı. 1000 ve üstü referansı olanlar (youtube veya diğer sosyal ağlarda bu işi yapan arkadaşlar) çekim kanıtı verdiler fakat bizim gibi az referanslı arkadaşlar alamadı. buna bir çözüm bulmalıyız ama nereye veya kime yazalım bilmiyorum. belki bu forum kalabalıklaşırsa sesimiz duyurulabilir.

2 ay geçti ödeme talebimin üzerinden yalan dolan bir bot bende Osman Turgut tan görmüştüm.

2 ay geçti ödeme talebimin üzerinden yalan dolan bir bot bende Osman Turgut tan görmüştüm.
valla ben isim vermeyecektim. çocuk iyi işlerde yapıyor bir konuda bana yardımcıda oldu ama bende ondan görmüştüm. ama bir çözüm bulmalıyız bu işe artık organize olup saldırırmıyız bunlara yoksa her yere yazarmıyız dolandırıcı olduklarını bir çözümü olmalı bakalım bu siteden umutluyum :)

Referansla ton la para kaldırıyorlar zaten de boş ver salla bu siteyi de tanıttı. Her tanıttığı siteyi bur da eleştiririz kripto ile alakalı olanları birbirimizi bilgilendiririz bu forumda iyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri