Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btc miner

Hocam ben uzun süre önce talep ettim ara ara bakiyom yok. Şu varki referansın cidii manada yükaek olursa ödeme yapılır. TD
ben nasıl refarnas kascnı bılyom telqaram uzerınden botlara görev verkden ben refrans kasdırıdm 24 satde 70 refransı gecmişdim

Evet aynı kişi bende onun yöntemlerini izliyorum ama henüz gelmedi beklemedeyim
hm İNŞALLAH ödemlerini yaparlar

Bende kullandım btc mineri arkadaşım tavsiye etmişti 1 kere çektim demişti şimdi oda söyledi çekim talebi verdim hesabima Dedi hesabıma bitcoin gelmedi dedi 1 kere aldığını duydum sadece bence bu riske değmez

Bende kullandım btc mineri arkadaşım tavsiye etmişti 1 kere çektim demişti şimdi oda söyledi çekim talebi verdim hesabima Dedi hesabıma bitcoin gelmedi dedi 1 kere aldığını duydum sadece bence bu riske değmez
Bence de o riske değmez başka bir yerden mining yapmanı tavsiye ederim

Merhaba ben bir haftadan az kısımda katıldım ve toplam 81 referrals aynı zamanda 0.01360064 btc yaptım ve ilk olark 0.00500000 kalanıda sonra talep etım 1 ve 30 iş günü yazıldından hale bekiliyorum
Çok beklersiniz bu gidişle :)

Kardeş ödeme yapmıyor 3 defa farklı farklı cüzdanlar a çekim talebi gönderdim ilki bir buçuk ay önce hâle gelmedi 35 referans var
BTC miner sparm
Hemen de umudunuzu yitirmeyin şikayetçi olan binlerce insan var zaten elbet düzelir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri