Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btc miner

Takipteyim kardeşim ama bu işin pek gercek oldugunada inancım kalmadı 8 kere cekim talebi verdim ha bire cekim talebi veriyorum 8 kere cekim verdigime göre 0,005 btc yatması gerektigine göre ben ihya oldum ozaman :D
8 kere mi :) siz bunu döyledikten sonra direkt telegramı silesim geldi hocam :ROFLMAO: Ben daha 2 kere çekimtalebi verdim.
Bu tür botlar arasında çalışan ve scam olmayan bot varmı ?

Merhaba ben bir haftadan az kısımda katıldım ve toplam 81 referrals aynı zamanda 0.01360064 btc yaptım ve ilk olark 0.00500000 kalanıda sonra talep etım 1 ve 30 iş günü yazıldından hale bekiliyorum

Merhaba ben bir haftadan az kısımda katıldım ve toplam 81 referrals aynı zamanda 0.01360064 btc yaptım ve ilk olark 0.00500000 kalanıda sonra talep etım 1 ve 30 iş günü yazıldından hale bekiliyorum
Bende yaklaşık 70 lere ulaştım fakat gelen giden yok maalesef.İnancınız devam ediyorsa talep vermeye devam edin ama bel bağlamayın derim. Nede olsa şikayetçi olan tonla insan var.ytd

Bende yaklaşık 70 lere ulaştım fakat gelen giden yok maalesef.İnancınız devam ediyorsa talep vermeye devam edin ama bel bağlamayın derim. Nede olsa şikayetçi olan tonla insan var.ytd
ya abi zaten insanlar 3 kısama ayrlıyor 1çi ksım ödemesin alan kişiler 2çi kısım ise hesab bilgilerini yaniş girenler misalen btc adersin yerine ltc flan girenler var ve en önemlisi 3çi kısım olanlar yani bizler bilgileri doru biçimde giripde hale bekleyenler İNŞALLAH ödemlerini yaparlar

8 kere mi :) siz bunu döyledikten sonra direkt telegramı silesim geldi hocam :ROFLMAO: Ben daha 2 kere çekimtalebi verdim.
Bu tür botlar arasında çalışan ve scam olmayan bot varmı

ya abi zaten insanlar 3 kısama ayrlıyor 1çi ksım ödemesin alan kişiler 2çi kısım ise hesab bilgilerini yaniş girenler misalen btc adersin yerine ltc flan girenler var ve en önemlisi 3çi kısım olanlar yani bizler bilgileri doru biçimde giripde hale bekleyenler İNŞALLAH ödemlerini yaparlar
9 cu ödemeyi telep ettim ama yatan yok adamlsr botu terke etmışler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri