Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC neden reklamlarla lanse ediliyor?

Turkiyede bankalardan doviz al-sata getirilen ve vadeli doviz faizlerine yapilan son guncellemeden sonra insanlarin kripto paralara talebi artti. Kripto kullanımında dunyada en üst sıralardayız ülke olarak. Tv de reklam dönmesi çok normal bence

İşin darknet kısmına hiç değinmeyeceğim,
digital paraya burun kıvıranlar, yakında vergi koyarlarsa hiç şaşmam,
Buda işi farklı boyutlara ve algılara taşıyacak.
Tek temennim insanlar üzülmeden, ağlamadan hayatlarını sürsünler.

İşin darknet kısmına hiç değinmeyeceğim,
digital paraya burun kıvıranlar, yakında vergi koyarlarsa hiç şaşmam,
Buda işi farklı boyutlara ve algılara taşıyacak.
Tek temennim insanlar üzülmeden, ağlamadan hayatlarını sürsünler.
face to face olacak 2017 de projesini açmıştık.
vergi bu piyasaya ve işi bilenlere bir şey yapamaz

Şimdi birinci soru, niçin reklam?
Reklam bir pazarlama tekniğidir, alınması istenen ürün en cazibeli şekilde lanse edilir. (ekmek için reklam yapılmaz)
İnsanlar, iyi kötü, temel ihtiyaçları olan, barınma, yiyecek ve giyecek temininden sonra gelecek kaygısı taşırlar, yada yaşam ve temel ihtiyaçlarını olabildiğince lüks yapmak için alternatif kazanç ve yatırım ararlar. Bunlar bilinen şeyler.
BTC için bilmediğimiz ise reklamları kim finanse ediyor?
Planlanan şey ne olabilir? Olaya önce buradan yaklaşabilirsek, sanırım bir tık ilerlemiş oluruz.
Ne dersiniz?
Planlanan şeyin insanların reklamlarla aşina olması, merak etmesi ve araştırıp öğrenmesi ve sonrasında sahip olması. Herkes iyice öğrenip benimser ve sahip çıkarsa bu kez vergilendirme ile devlete para kazandırmak. Sonrasında nasıl olsa herkes biliyor, herkes yatırım yapıyor. O zaman Fiat paranın yerine geçecek bir kripto para kullanmaya başlamak. Sonrasında yeni dünya düzeni dediğim dijital çağ falan filan...

devletin blockchainle ilgili büyük planları var, o bir gerçek de vergiye sıra ne zaman ne şekilde gelir bilemiyorum

makas farkından zaten arbitraj yapıyoruz,
vergide de sizin dediğiniz gibi bir illegal yol bulurlar.
devletin blockchainle ilgili büyük planları var, o bir gerçek de vergiye sıra ne zaman ne şekilde gelir bilemiyorum
Ben devletlerin vergilendirmek için çeşitli çözümlerinden bahsetmiştim. Tamamen kendi işlerine yarayacak bir sistem yaratmak zorundalar. Yasaklamaları mümkün değil. O zaman faydalanmaya bakacaklar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri