Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC/USDT Tüm Olumsuz Sinyaller

BTC

Kıdemli Çavuş
Sadece olumsuz sinyalleri paylaşacağım. Bu düşecek anlamına gelmesin.

Bitcoin mart ayında dibi gördükten sonra bir daha hiç alçalan dip yapmadı. (Haftalık grafikte.)

1-) Bugün belirtilen alan altında kapanış gelirse ilk defa alçalan dibi yapmış olacağız.

2-) MACD`de uzun zamandır momentum düşmesi görüyorduk ancak hala daha kendini düzeltemedi ve sat vermeye gidiyor. (Sinyallari biraz geç veriyor.)

3-) Squeze Momentum haftalardır güçlü yeşil mum yakarken bu defa momentumun düştüğünü net olarak gösteriyor. Tabi böyle kapatırsa. Eğer son dip üstünde kapatırsa otomatikmen burada yazılan her şey iptal oluyor.

4-) En önemlisi de bu bence çünkü haftalardır yükselen tepe yapıyoruz ancak RSI üzerinde alçalan tepe yapıyoruz. Buna negatif uyumsuzluk deniyor ve bizim 3`lü negatif uyumsuzluğumuz var.

gg8rYYUs

Önceki boğa sezonu ile karşılaştırma:

Momentum önceki gibi azalmaya başlamış.
Sat vermeye yakın.
Haftalıkta alçalan dip yapmış.
Ancak RSI`da bir uyumsuzluk yok.

Tabi bunlar bitcoin alçalan dibi yaparsa geçerli.

giwWPP4Q

EK UYARI: Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını verebilir.

İndikatörlerde her zaman çalışmayabilir. Ayrıca daha kapanış gelmedi eğer kapanış yüksek gelirse olumluya döner.

Ekstra olarak o ünlü fibonacci değerleri kesişti

fkhQTsgL

Önceki boğada kesişme örneği:

X2CJl0Ay

Geçmiş bilgilerle kıymetli bir karşılaştırma yapılmış, elinize sağlık. 17 yılında piyasa alt üst olduğunda ve o 4-5 dip verdikten sonra tekrar bi satış fırsatı verip sonrasında totalde %65lik bir düşüş yaşatmış. Uykusuz bir gece daha olacak bize umarım beklediğimize değer.

Sadece olumsuz sinyalleri paylaşacağım. Bu düşecek anlamına gelmesin.

Bitcoin mart ayında dibi gördükten sonra bir daha hiç alçalan dip yapmadı. (Haftalık grafikte.)

1-) Bugün belirtilen alan altında kapanış gelirse ilk defa alçalan dibi yapmış olacağız.

2-) MACD`de uzun zamandır momentum düşmesi görüyorduk ancak hala daha kendini düzeltemedi ve sat vermeye gidiyor. (Sinyallari biraz geç veriyor.)

3-) Squeze Momentum haftalardır güçlü yeşil mum yakarken bu defa momentumun düştüğünü net olarak gösteriyor. Tabi böyle kapatırsa. Eğer son dip üstünde kapatırsa otomatikmen burada yazılan her şey iptal oluyor.

4-) En önemlisi de bu bence çünkü haftalardır yükselen tepe yapıyoruz ancak RSI üzerinde alçalan tepe yapıyoruz. Buna negatif uyumsuzluk deniyor ve bizim 3`lü negatif uyumsuzluğumuz var.

gg8rYYUs

Önceki boğa sezonu ile karşılaştırma:

Momentum önceki gibi azalmaya başlamış.
Sat vermeye yakın.
Haftalıkta alçalan dip yapmış.
Ancak RSI`da bir uyumsuzluk yok.

Tabi bunlar bitcoin alçalan dibi yaparsa geçerli.

giwWPP4Q
bence bitcoin mantıksız sebebini sorarsanız benim etrafımda bitcoin yüzünden evini arabasını kaybeden var kesinlikle bu bir tuzak girmeyin bu işe

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri