Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC'NİN çekilmesi ne kadar sürer?

• Konbuyu başlatan luciangel
  • Başlangıç tarihi
L

luciangel

Misafir
Neyse ki, para çekme işlemleriniz mümkün olduğunca çabuk blok zincirine gönderilir. Ancak, hiç kimse anında Para Çekme garantisi veremez. 2günden fazla bile olabilir.

Bazen bitcoin para çekme işlemleri, fonlarınızın onaylanmasından itibaren 12 saate kadar sürebilir. Listelenen iki koşul kümesinden birinin tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayabiliyorsanız, para çekme işlemleri daha hızlı işlenir. Bitcoin'i ilk kez çekiyorsanız, para çekmeden önce bazı ek kişisel bilgileri girmeniz gerekebilir.

Finans devlerinin kripto aşkı büyüyor

Merkezi ABD'de bulunan çevrimiçi ödeme sistemi PayPal, İngiltere’deki müşterilerin kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’i satın almasına, elinde tutmasına ve satmasına izin verildiğini açıkladı. 400 milyondan fazla müşterisi olan PayPal’in, İngiltere’deki müşterileri için kripto para hizmeti başlatması, son aylarda büyük fi nans şirketlerinin hem kurumsal ve hem de bireysel müşterilere dijital varlıklara erişim sunmaya başlamasından sonra geldi. Citigroup da Bitcoin vadeli kontratlarında alım-satım yapmaya hazırlanıyor. Citi'nin Bitcoin alım-satım operasyonunu başlatmak için Londra’daki kripto işlem masası için regülatörlerden onay beklediği belirtildi. Mayıs ayında Goldman Sachs belirli müşterilerine türevler yolu ile Bitcoin erişim imkanı sağlamıştı.

Yatırım tavsiyesi niteliğindeki tüm konu ve mesajlarınıza YTD eklemelisiniz.
Bence bu zamana kadar düşüş yaşandı 1 ay böyle yükseliş trendine gireceğini düşünüyorum bu benim görüşüm tabiki

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri