Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btctürk mü Binance mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Noktalama işaretleriyle ilgili kurallara uyunuz.
iki uygulamayıda kullanıyorum ve bu iki uygulamanın ödeme şekilleri ve kripto para çeşitleri hakkında biraz bilgi vermek istedim:

Btctürk Binance kadar gelişmiş bir uygulamada değil mesela Binance'de Btctürk e göre çok fazla kripto para çeşidi var.Ama para yatırmanız için sadece papara ve ininal kart kullanabiliyorsunuz;Btctürk'te durum tam tersi bütün türk banklarından para yatırabiliyorsunuz.Papara'da kullanabiliyorsunuz ama İninal ile ödeme şekli bulunmuyor,İninal çok fazla tercih ediliyor mu pek bilmiyorum.

İki borsayı da kullanabilirsiniz, Binance de coin çeşidi daha fazla. Bir yerli birde yabancı borsa kullanmanız sizin için avantaj olabilir. YTD.

iki uygulamayıda kullanıyorum ve bu iki uygulamanın ödeme şekilleri ve kripto para çeşitleri hakkında biraz bilgi vermek istedim:

Btctürk Binance kadar gelişmiş bir uygulamada değil mesela Binance'de Btctürk e göre çok fazla kripto para çeşidi var.Ama para yatırmanız için sadece papara ve ininal kart kullanabiliyorsunuz;Btctürk'te durum tam tersi bütün türk banklarından para yatırabiliyorsunuz.Papara'da kullanabiliyorsunuz ama İninal ile ödeme şekli bulunmuyor,İninal çok fazla tercih ediliyor mu pek bilmiyorum.
Bence Binance çünkü coin çeşitliliğinden tutun komisyonuna kadar daha önde BTC Türk'ten.Tabi gönül istedi tüm ülke yerli borsa şirketini kullansın ancak Binance sunduğu hizmetler ve diğerlerine göre aldığı daha az komisyon ile kendini bir adım öne çıkarmıyor değil.
YTD

Bende binance tarafiyim. '' bogulacaksan buyuk denizde bogul '' dusuncesiyle binance in daha dogru oldugunu dusunuyorum.. Hem coin cesitliligi, hem komisyon ucretleri hemde yasanan aksakliklar olarak dusunursek zaten yolumuz binance a cikiyor. Sahsen binance global ve TRbinance kullaniyorum. TRbinance kullanma amacim sadece banka hesaplarima sorunsuz para aktarimi saglayabilmek..

Ben ıkısnıde kullanmadan bu ıslere yenı basladıgım ıcın parıbu cunku parıbu dogerlerıen gore daha kolay ve kullanıslı ama parıbununda gercekten sıkıntıları buyuk arada sırada baglantı hatası verıyor al sat yaparsken sınır krıızı gecırmenızı saglıyor :=

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri