Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Btctürk mü & Paribu mu

Btctürk mü & Paribu mu

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Şimdi bu konuda şunu söyleyebilirim.
Bugün kendi borsamı kuracağım diyenlere şöyle bir bakarım, İstem dışı bir gülme gelir.

ricky gervais laughing GIF

Çünkü bir çok konuda diğer sistemlerden kat kat fazla sorumlulukları var ve bilgi birikimi gerektiriyor en önemlisi ise Bütçe.
Fazla derine girmeye gerek yok :)

@Vonzarovich #kendiborsamikuracagim
Benim 2-3 milyon TL yatırım sermayem olsa yapacağım ilk şey borsa açıp pr'ını yaptırmak olur. :)

Paribuyu son zamanlarda yogun kullanir oldum, btcturkle bir telefon numarasi update icin 1 hafta kavga ettikten sonra musteri hizmetlerinin ne berbat oldugunu sikayetimvara yazdim, 1 hafta beni bekleten onlar degilmis gibi pat diye islemi yaptilar. Bir de yorumu silmemi istediler utanmadan. Silmicem, paribu forever :)

Paribuyu son zamanlarda yogun kullanir oldum, btcturkle bir telefon numarasi update icin 1 hafta kavga ettikten sonra musteri hizmetlerinin ne berbat oldugunu sikayetimvara yazdim, 1 hafta beni bekleten onlar degilmis gibi pat diye islemi yaptilar. Bir de yorumu silmemi istediler utanmadan. Silmicem, paribu forever :)
Ben de two factor auth değiştirmek için Paribu'yla bir hafta kavga etmiştim. :)

BTC yi bilmiyorum denemedim. Paribu'nun eksileri artıları var. Ancak, alış satış rakamları arasındaki uçurum, ana ekranda çıkan parite değerleri ile alım satım yapmaya kalktığımız ( hızlı al/sat ) ekrandaki ciddi farklar beni rahatsız etti. Paramı anında banka hesabına aktarabilmeleri iyi. Ara yüz kullanıcı için iyi sayılır. Bilgisayarda çok daha verimli kullanılabiliyor. Cep telefonunda donmalar, engellenmeler oluyor. Satamıyorsunuz. Bir de dünya genelinde kur değişikliklerinden 1 dakika kadar geç çalışmakta. Bu hem iyi hem de kötü . Komisyon oranları çok fazla ...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri