Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet BTCTurk Şikayet Var

Tam komedilik bir olay yaşadım az önce. ADA al sat yapıyorum. aralık açıldıkça fiyat tam oturmadan yukardan satıp aşağıdan alıyorum falan derken elimdeki miktarı arttırıyorum. 10 TL'ye dayandı. Neyse geri aşağıya bir saldı. Ben hala devam ediyorum. Alım satımlarda 9.75 alış var, 9.85 satış. 9.84 ten satış koydum. 9.85 alıma bile geldi satmadı. Neyse yine saldı aşağıya 9.80di koymam gereken koydum 9.82 alım bile göründü yine satmadı Sonra kilitlendi girilmedi hata verdi Emir girdiğimde zaman aşımı uyarısı verdi.

Sonuç 9.20'den emir gerçekleşti. Ben şok. Ne alaka 9.20? Noluyor yaw dedim. Desteğe yazdım. Anlattım işte durumu. Alım satım emirlerindeki problemleri, gerçekleşmeyen emirleri yazdım.

Sonuç: Teknik ekibimiz ilgileniyor, sorun en kısa sürede giderilecektir muhabbeti.
Sonrasında da yaw kardeşim mağduriyetimiz ne olacak soruma cevap. "Teknik sorun giderildi umarım bir daha böyle bir sorun yaşamazsınız"

Giden gitti Kaba konuşacağım ama giren girdi. Eee benden kaynaklı mı hayır. Emir mi giremedim. Emrim var gerçekleşmemesi senin sorunun. Abuk subuk bir emir gerçekleşiyor sonunda. O emri kim girdi bilmiyorum. ben öyle bir emir girmedim. Adı sorun giderildi oluyor.

Pazartesi "dolandırıcılık suçlamasıyla suç duyurusunda bulunacağım"

Regülasyon şart ki bu tip durumlar için ölümüne tedbir alsınlar. Milleti geçmiş olsun giren girdiye getirmek yerine zararını karşılasınlar...

Aşırı sinirliyim. Kusura bakmayın. iyi forumlar.

BTCTurk Şikayet VAR

İyi forumlar.

insanımız kullanmayı bilmiyor diğerlerini
alışmışız sömürülmeye
Türkiye'de kötünün iyisi işte ne yapacaksın hocam.

Paribu kapanır
Btcturk al sat sorun yaşatır
Koinim sitesi vardı yenilik getiremedi bitti gitti

Cimer, Bilişim Suçları, Emniyet Genel Müdürlüğü, Tüketici Hakem Heyeti, Şikayetvar… Hepsine şikayet edin hocam sonra onlar size ulaşır.

insanımız kullanmayı bilmiyor diğerlerini
alışmışız sömürülmeye
Türkiye'de kötünün iyisi işte ne yapacaksın hocam.

Paribu kapanır
Btcturk al sat sorun yaşatır
Koinim sitesi vardı yenilik getiremedi bitti gitti
Öyle kolay değil o işler hocam. Hakkını kimse aramadığı için böyleler. Ben hakkımı ararım. İlk davam olmayacak yabancı değişim yalama oldum zaten :)

Cimer, Bilişim Suçları, Emniyet Genel Müdürlüğü, Tüketici Hakem Heyeti, Şikayetvar… Hepsine şikayet edin hocam sonra onlar size ulaşır.
Bir dava açman yeterli hocam. Sonra hallolur. Cimer falan gereksiz bu aşamada. Özellikle pandemi döneminde geri dönüş 1 ayı buluyor.

Şahsi görüşüm.

Bariz şekilde aracı kurum. Aracı kurumdan kaynaklı hatadan dolayı kayıp söz konusu. Bu kesinlikle belli. Kolay dava yani. Uzlaşmada bile çözülebilir.

Btcturk zaten dusman oldugum bir kurumdu. Bunu okuyunca daha da bilendim. Gecmis olsun, umarim kisa surede zarari karsilarlar ve pesini birakmamaniz daha iyi anlasinlar artik sallabas is yapilmaz boyle

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri