Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BtcTurk Yatirimcilarin Parasina El Koymayami Başladı

gkkrlmz

Üstçavuş
Twitter da boyle birseye denk geldim anlasilan artik para transfer ederken fatura ibraz etmek gerekecek. Bu işin aslıvarmi
IMG_20210531_230111.jpg

Ben de tam bunu açacaktım. İşinin, gelirlerinin ve diğer belgelerin istendiği bir belge de göndermişler. Sıkıntılı bir süreç.

Kara para aklamayla mücadele böyle mi olur, bu nasıl ilkel bir yöntem ya.

Ne olursa olsun saçmalık
Dolar 9 tlye yaklaştı ortalama 50k usd yapar
500k TL büyük bir para değil...

Her şekilde çok saçma bir prosedür olmuş. Zaten kullanıcıların banka hesapları kayıtlı ve hesap geçmişi mevcut. O parayı nasıl bulduğu hesabını sana verecek değil ya. Sadece kullanıcı kaybeder ve bazıları gibi arka plana düşmeye devam eder.
Bir şey dikkatimi çekti. Birkaç yıl önce BtcTurk en iyi 10 borsa içinde gösterilirken, şimdi gel de bul ilk 20 ya da 30 içinde. Güncelleme gerekirken, kullanıcıya karşı işleri daha fazla formaliteye dökmek..

Benim anlamadığım adam para yatırmış bunlara, peki belgeleri yüklemezse parayı iade mi edecekler? Süreç nasıl işledi devamında acaba?

Şimdilik en temizi hala Binance TR, hadi hayırlısı.

Ya tamam hani bir limit varda, sen işlemi bekletirsin banka şüpheli işlem der ve hesap sorar. Bankaların yapması gereken işi sen ğstleniyorsun ve rahatsız edici oluyor. Kural belli 10k üzeri alın satım işlemleri bildirilecek. Senin zorunluluğu bu. Bakalım açıklama gelir. Bu ara adı sıkça duyulmaya başladı BTCTurk ün. Gizli kapaklı hacklenme, o dönemde kullanıcıları Hack nedeniyle suçlama ve ücret iadesi yapmama, şimdi de bu. Bakalım sonumuz hayrola.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri