Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTCTurk'ten Binance'ye Para Aktarma

Öncelikle sıkça karşılaştığım bir soru olduğu için kaleme alma gereği duyduğumu söylemek istiyorum.

Öncelikle Binance için üyeliğimizi gerçekleştiriyoruz.

Binance Üyelik

Mail onayı, Telefon onayı adımlarını atlıyorum. O işlemler bittikten sonra başlıyoruz adımlarımızı sırayla izlemeye

WhatsApp Image 2021-02-28 at 20.48.39 (2).jpeg

Binance üzerinden resimdeki gibi CÜZDAN bölümüne geliyoruz

WhatsApp Image 2021-02-28 at 20.48.39 (1).jpeg

Spot Bölümünden TRX'i (TRON) buluyoruz.

WhatsApp Image 2021-02-28 at 20.48.39.jpeg

Binance'deki TRX Cüzdan adresimizi kopyalıyoruz. resimdeki gibi TRC20 kısmının seçili olduğundan emin olun.

WhatsApp Image 2021-02-28 at 20.48.39 (5).jpeg

Şimdi BTCTurk'e geliyoruz. BTCTurk'e yatırmış olduğumuz parayla TRX satın alıyoruz.

WhatsApp Image 2021-02-28 at 20.48.39 (4).jpeg

Daha sonra YATIR- ÇEK bölümünden resimde görüldüğü gibi ÇEK bölümüne geliyoruz. Sonra Tron (TRX)'i seçiyoruz.

Bu bölümde Binance'den kopyaladığımız Binance TRX Cüzdan adresini ilk bölüme yazıyoruz. ikinci bölüme de çekmek istediğimiz TRX miktarını yazıp ÇEKME İSTEĞİ GÖNDER butonuna tıklıyoruz.

Mail onayını da yaptıktan sonra çok kısa sürede TRX'leriniz Binance hesabınıza geçer. TRX'lerinizi başka kripto paralarla takas ederek Binance üzerinden alım- satım işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Aynı işlem USDT (Tether) ile de birkaç ufak farklı detay ile beraber gerçekleştirilebilir. Ancak BTCTurk'te piyasanın aşağı yönlü dalgalanmasında kaçacak tek yer çoğunlukla Tether kaldığından Binance Tether ile BTCTurk Tether'i arasında fiyat farklılığı oluşabiliyor Bu da zarar etmenize sebep olabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri