Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT Anlık Uçuyor

Canan58

Uzman Çavuş
Şuan sabah saatlerinde BTT de anlık bir yükselme oldu sabah da tırmanış devam ederse BTT yine yüz güldürmeye devam edecek. Peki neden ayın başında bu paralar çıkıyor hiç düşündünüz mü? Dünya da ay başlarında olan büyük tırmanış olayları vardır. Ay başında hareket ay sonunda genelde azalış oluşur. Şimdi BTT de analizlerini izleyerek bakıyorum para istikrarlı bir kıvamda seyrediyor ileri zamanlar da göreceğiz ama yine güzel bir tırmanış bekliyorum. YTD

Şuan sabah saatlerinde BTT de anlık bir yükselme oldu sabah da tırmanış devam ederse BTT yine yüz güldürmeye devam edecek. Peki neden ayın başında bu paralar çıkıyor hiç düşündünüz mü? Dünya da ay başlarında olan büyük tırmanış olayları vardır. Ay başında hareket ay sonunda genelde azalış oluşur. Şimdi BTT de analizlerini izleyerek bakıyorum para istikrarlı bir kıvamda seyrediyor ileri zamanlar da göreceğiz ama yine güzel bir tırmanış bekliyorum. YTD
satmamı bekledi çünkü :S

Yaaa üzücü gerçekten bu işler gerçekten zor işler borsa analizi yapsak da bazen tam tersi oluyor
ufak bir kar ile çıktım, çok üzülecek bir durum değil,
bünyem daha büyüklerine alışkın,
umarım beklentilerinizin karşılığını alırsınız.

satmamı bekledi çünkü :S
Üzüldüm.. Ben beklemedeyim 500 adet le :) Ben daha çok yükseliş göstereceği kanaatindeyim ve halen biriktiriyorum. Faucet sitesinin birinde 100 adet vardı adamlar o kadar çektiler ki şuan baktım 72 BTT ediyor puanlarım :) Tahmini olarak bir kaç aya 0.07 civarına gelir umudundayım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

En azından bu sitede çok yüksek dozda BTC'n var ? bence daha güzel

İyi geldi gece gece.

robert redford yes GIF

Üzüldüm.. Ben beklemedeyim 500 adet le :) Ben daha çok yükseliş göstereceği kanaatindeyim ve halen biriktiriyorum. Faucet sitesinin birinde 100 adet vardı adamlar o kadar çektiler ki şuan baktım 72 BTT ediyor puanlarım :) Tahmini olarak bir kaç aya 0.07 civarına gelir umudundayım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Umarım her şey istediğiniz gibi olur hocam..

Bir süredir kayda değer bir artış yaşamıyodu. 0.07 civarına gelince elimdekileri satıp kârımı aldım direkt. Beni çok uyuz eden kripto paralardan biriydi kârla çıkabildiğime seviniyorum şuan açıkcası. (YTD)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,717
Son üye
MasTerCoin
Geri