Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT Anlık Uçuyor

Gelmiş gene gifimiz :D @Gknacr ne projeleri hiç etti eleman ya. Başka konuda dediğim gibi haftanın belli bir iki gününde yatırımcısının ağzına bal çalıyor. Yalnız Elon doge'yi bırakınca buradan bir coin söylerse işler karışır. YTD.
BTT'de gece saatlik grafikte %29 artmış gayet başarılı.

Gelmiş gene gifimiz :D @Gknacr ne projeleri hiç etti eleman ya. Başka konuda dediğim gibi haftanın belli bir iki gününde yatırımcısının ağzına bal çalıyor. Yalnız Elon doge'yi bırakınca buradan bir coin söylerse işler karışır. YTD.
BTT'de gece saatlik grafikte %29 artmış gayet başarılı.
Evet gece bayağı hareketli geçmiş ama hala pusuda bekliyorum. Açılan ilk kapı, pencere hatta bacadan kaçış sağlarım :D

PancakeSwap'te Tron ağından TRX, BTT ve WIN ile işlemler başladı. Swap, likidite havuzu ve syrup havuzlarına katılınabiliyor. Likidite havuzları da ilk 48 saatte 2 kat CAKE veriyor. Artışı bunlar tetiklemiş olabilir.

Şuan sabah saatlerinde BTT de anlık bir yükselme oldu sabah da tırmanış devam ederse BTT yine yüz güldürmeye devam edecek. Peki neden ayın başında bu paralar çıkıyor hiç düşündünüz mü? Dünya da ay başlarında olan büyük tırmanış olayları vardır. Ay başında hareket ay sonunda genelde azalış oluşur. Şimdi BTT de analizlerini izleyerek bakıyorum para istikrarlı bir kıvamda seyrediyor ileri zamanlar da göreceğiz ama yine güzel bir tırmanış bekliyorum. YTD
daha uçmaya aşlamadı ama uçuş yakın. Şimdilik sadece düzeltme gibi görüyorum.
YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri