Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT (BitTorrent) Uzun Soluklu Hareket Üst ve Alt Direnç Analizi

satoshiMe

Kıdemli Çavuş
Öncelikle BTT (BitTorrent) ti yakından takip eden biri değilim ama istek üzerine küçük bir analiz yaptığımı düşünerekte, Aşağıdaki çizgilerde sıkıştığını görüyorum
Bu grafik analizciler de sanki FAlcı Bacı gibi konuşuyor diye düşünebilirsiniz : ) Aklıma nereden geldiyse, Neyse gelelim grafiğime,

BTT.png

BTT (BitTorrent) de 0,001280 üst destek görünüyor burayı önümüzdeki saatlerde görmesi epey zor , sıkışam üçgen formasyonda kritik nota da 0,001205$ seviyesidir buraya Stop alıp izlemeye devam edebiliriz. yükselen trendte 0,001280 i kırması halinde ilk en iyi satış noktası 0,001320 - 0,001350 aralığıdır.

kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir. iyi akşamlar dilerim .

Öncelikle BTT (BitTorrent) ti yakından takip eden biri değilim ama istek üzerine küçük bir analiz yaptığımı düşünerekte, Aşağıdaki çizgilerde sıkıştığını görüyorum
Bu grafik analizciler de sanki FAlcı Bacı gibi konuşuyor diye düşünebilirsiniz : ) Aklıma nereden geldiyse, Neyse gelelim grafiğime,

Ekli dosyayı görüntüle 2895

BTT (BitTorrent) de 0,001280 üst destek görünüyor burayı önümüzdeki saatlerde görmesi epey zor , sıkışam üçgen formasyonda kritik nota da 0,001205$ seviyesidir buraya Stop alıp izlemeye devam edebiliriz. yükselen trendte 0,001280 i kırması halinde ilk en iyi satış noktası 0,001320 - 0,001350 aralığıdır.

kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir. iyi akşamlar dilerim .
yakşalık 2 haftadır günde 1 defada olsa bakıyorum takip etmeye çalışıyorum.
teşekkürler hocam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,237
Kullanıcılar
6,713
Son üye
stepetas
Geri