Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT ne kadar daha yükselebilir

BTT coin fiyatı 20 Nisan Salı sabahı en düşük 0,054 tl iken en yüksek 0,068 tl seviyelerinden işlem gördü. Şu sıralarda ise 0,065 TL seviyesinden işlem görüyor. BTT son 1 gün içerisinde yüzde 8-9 arasında bir değer kaybı yaşadı. BTT kritik direnci olan 0.076 dan döndü ve beklenen alım noktasına geldi. Kendi analizlerimle grafik incelemelerimle muhtemelen yatırımcıların beklediği fiyata yükselecektir ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kendi analizlerim sonucudur. YTD

Btt bence güzel yerlere ulaştı dahada güzel yerlere ulaşabilir mı merak konusu ama tekrar yükselebilir. Eskisinden daha değerli olunacağı düşüncesi içindeyim .
Tabiki bu her insan için değişebilir ,bu benim düşüncem.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bence daha fazla yukselmez cunku mining sorunu var ortada ekran karti filan bulamiyolar o yuzden zqten suan maks halindedir bence cok fazla dusecek ytd.

Şu an yükselmez diyenler oluyor ama kripto paraların üzerine insanlar daha çok yoğunlaşmaya başladı bir fikrim yok btt hakkında ama şahsen yükseleceğine inanıyorum kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

Yükselişe geçebilir ama büyük bir ölçüde artış gözükmeyebilir büyük ölçüde merak uyandırdı artık yatırım amaçlı çoğu kişi sektöre girdi ve Buda artışa gecicek daha fazla yatırım daha fazla popülerlik demek Buda şahsi düşüncem

Eskiden bir kripto para için bu ne kadar olur dediğinde makul yorumlar yapıyordum. Bundan sonra herkese dediğim şu şekilde Doge gibi temelde işlevsiz bir kripto para 5nci olduysa, bana sordukları kripto parada BTC yi bile geçebilir :)
Şaka parası şaka gibi bir kripto para piyasası oluşmasını sağladı....

BTT coin fiyatı 20 Nisan Salı sabahı en düşük 0,054 tl iken en yüksek 0,068 tl seviyelerinden işlem gördü. Şu sıralarda ise 0,065 TL seviyesinden işlem görüyor. BTT son 1 gün içerisinde yüzde 8-9 arasında bir değer kaybı yaşadı. BTT kritik direnci olan 0.076 dan döndü ve beklenen alım noktasına geldi. Kendi analizlerimle grafik incelemelerimle muhtemelen yatırımcıların beklediği fiyata yükselecektir ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kendi analizlerim sonucudur. YTD
Kendi analizlerinizi ve grafik incelemelerinizi de görselle paylaşırsanız bizimle hem konunuz güzelleşir hem de biz de yorum yaparız. Şu sıralar ne yazık ki BTT, WIN, HOT benzeri coinleri cevapsız bırakıyorum kısa al satlar yapıyorum. Doge ne zaman sistemi rahat bırakır o zaman tatlı analizlere geri döneriz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri