Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT ne kadar daha yükselebilir

WIN ile ilgili bir grafik vardı geçmişten üzerine son günlerde mor çizgiyi çektim. Dirençten güzel bir şekilde desteğe dönüş durumda. İçerde hala uzun süreli beklettiğim bakiye olsa da son zamanlarda 120-130 bandında girip 135-145 bandında çıkabiliyorum bunlar yatırım tavsiyesi değildir.
1618963949770.png

Eskiden bir kripto para için bu ne kadar olur dediğinde makul yorumlar yapıyordum. Bundan sonra herkese dediğim şu şekilde Doge gibi temelde işlevsiz bir kripto para 5nci olduysa, bana sordukları kripto parada BTC yi bile geçebilir :)
Şaka parası şaka gibi bir kripto para piyasası oluşmasını sağladı....
Aynen doge coin kullanıcıların resmen aklıyla oynadı yorum yapsan yapilmaz fakat altcoinlerin ne zaman ne yapacağı kestirilemiyor. Elon Musk yarin BTT içinde bir tiwit atarsa hiç sasirmam (YTD)

Ne kadar yükseliceğini bilemem fakat geçen günlerde 500.000 a çıktı ve sonra çok düştü genel bir bakış olarak söylüyorum aniden çıkıp aniden düşünce yaklaşık 1-2 ay gibi bir sürede tekrarda çıkıyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri