Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Btt Ne Olacak?

Burada yazdıklarım sadece şahsi görüşümdür kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Btt birkaç haftadır sürekli aynı seviyelerde gidip geliyor. 4 kere destek noktasını yoklamış ve hepsinde de günü yukarda tamamlayabilmiştir. Peki btt bundan sonra ne olacak?

Bana kalırsa trend çizgisi ve destek noktasına bakınca artık bir yükseliş gelecek gibi duruyor. Destek noktasını 4 kere deneyip üstünde kalan bir coin büyük bir olay olmazsa (Bitcoinin 48bin dolara düşmesi gibi) en geç mayısın ortalarında büyük bir yükseliş kazanacak gibi duruyor. Zaten btt projeleri olan büyük bir coin birkaç haftaya bir şeyler olacağına inanıyorum. Dogecoin gibi sadece şakasına çıkan bir coin bile bugün 1 dolar olacak diye konuşuluyorsa btt'nin de değer kazanması hayal değil. Grafiği bırakıyorum kendiniz de inceleme yapabilirsiniz

Yatırım tavsiyesi değildir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210422-134155.png
    Screenshot_20210422-134155.png
    242.9 KB · Görüntüleme: 79
Btt yükseliş gösterebilir. Yatırımcısı ve takipçisi fazla olan bir coin.

11 kuruşu gördüğü zaman kendini 8-9 kuruşa sabitleyeceğini düşünmüştüm. Fakat tam tersine keskin bir düşüşe uğrayarak tekrar o seviyelere yaklaşmadı bile. İlerleyen dönemde artışlar yaşayacağını hatta tekrar 10 kuruşun üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Ne olup ne bittiğini hep beraber göreceğiz. (YTD)

öğrendiğim bir biliyi sizlerle paylaşmak isterim ileri vadede uTorrent alım satımları bitTorrent üzerinden yapmayı planlıyormuş buda hacimsel konuda büyümeye işaret olabilir. İlerleyen zamanlarda diğer platformlarda da aynı girişim olabilir mi?

Burada yazdıklarım sadece şahsi görüşümdür kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Btt birkaç haftadır sürekli aynı seviyelerde gidip geliyor. 4 kere destek noktasını yoklamış ve hepsinde de günü yukarda tamamlayabilmiştir. Peki btt bundan sonra ne olacak?

Bana kalırsa trend çizgisi ve destek noktasına bakınca artık bir yükseliş gelecek gibi duruyor. Destek noktasını 4 kere deneyip üstünde kalan bir coin büyük bir olay olmazsa (Bitcoinin 48bin dolara düşmesi gibi) en geç mayısın ortalarında büyük bir yükseliş kazanacak gibi duruyor. Zaten btt projeleri olan büyük bir coin birkaç haftaya bir şeyler olacağına inanıyorum. Dogecoin gibi sadece şakasına çıkan bir coin bile bugün 1 dolar olacak diye konuşuluyorsa btt'nin de değer kazanması hayal değil. Grafiği bırakıyorum kendiniz de inceleme yapabilirsiniz

Yatırım tavsiyesi değildir
Şuan tek umudum o benimde yatiririm onda insallah yukselise gecer guzel kâr birakir bekledigimize deger baktigim tum analizlere gore en yakin 1 hafta icinde patlama olavak gibi bakalim gorucez
YTD

Tam olarak neye göre yükselir piyasalar ya da neye göre dibe çöker

Bende merak ediyorum arz meselesi hacim fln , anlatabilecek arkadas varmi?

Aslında, basit arz ve talep dengesine dayanır. Satıcı (arz eden) elindeki mala, hisseye ve ya kripto paraya değer biçer, ben bunu bu fiyata satıyorum der. Talep eden de ben bunu bu kadara alırım der. Bu ikisi arasında bir denge oluşur. Piyasaların yükselmesi, insanların belirli beklentilerle o kriptoya sahip olmak istediğinden dolayı, biraz daha yüksek para ödemek istediğinden talep artar ve fiyatlar yükselir. Çünkü o fiyattan o malı satacak birileri kalmamıştır. Dibe çökmesi ise tam tersi durum. Kötü haber gelirse (örneğin bir devlet bu para birimine öldürücü bir düzenleme yaparsa, bu o bölgedeki insanların mevcut dijital değerlerini yani kriptolara ellerinden çıkarmasıyla sonuçlanır. Kısacası satıcı bir anda artar ve fiyat düşmeye başlar.

Son düzenleme:
Aslında basit arz ve talep dengesine dayanır. Satıcı (arz eden) elindeki mala, hisseye ve ya kripto paraya değer biçer, ben bunu bu fiyata satıyorum der. Talep eden de ben bunu bu kadara alırım der. Bu ikisi arasında bir denge oluşur. Piyasaların yükselmesi, insanların belirli beklentilerle o kriptoya sahip olmak istediği için biraz daha yüksek para ödemek istediğinden talep artar ve fiyatlar yükselir. Çünkü o fiyattan o malı satacak birileri kalmamıştır. Dibe çökmesi ise tam tersi durum. Kötü haber gelirse (örneğin bir devlet bu para birimine öldürücü bir düzenleme yaparsa, bu o bölgedeki insanların mevcut dijital değerlerini yani kriptolara ellerinden çıkarmasıyla sonuçlanır. Kısacası satıcı bir anda artar ve fiyat düşmeye başlar.
Teşekkür ederim güzel ve anlaşılır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri