Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT Ne Zaman 1 Dolar Olur

Çok yükselmişti düşüş kaçınılmaz oldu.
Bence bir süre yatay seyreder. Dar bir koridorda gider gelir. Sonra millet sıkılacağı için düşükten alanlar kar satışı yapmaya başlar. Sonrasında panik satışları derken fiyatı biraz daha düşer. Sonrasında alımlar tekrar başlar ve şu anki konumundan çok daha yukarılara çıkar. Güzel bir proje sonuçta.
Sadece kendimce bir senaryo yazdım. Hepsi bu. YTD.
Güzel bir durum olur, aldım duruyor şimdilik. İlla ki artar diye ellemiyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Düşüyor şuan ama çıkmıyorum. Popüler olmuş bir coin olarak görüyorum. Coinlerle yeni tanışmış kişiler BTT'ye yöneliyorlar. İniş beni de üzdü fakat çıkması düşüncesi bile güzel. Umarım daha da düşmez ve yükselir. Yatırım tavsiyesi değildir.

stabil olarak ufak ufak aldığım bir koin böyle herkese ışık hızıyla yayılmasına hala kızıyorum. Efsaneleşiyor boş yere. Hayal satışları başladı ben diyim 1$ sen de 100$ "al abi al çok artacak bu koin"ciler çoğaldı :D

Ytd

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bittorrent Ne Zaman 1 Dolar Olur

Bir çok yerde görüyorum, ciddi ciddi adamlar bunları soruyor.
Adamlar düştükçe alacağım diyor sağda solda bunu görenler gaza geliyor :S
Bu gibi arkadaşları izlemekten, film izlemeyi unutuyorum inanın,
Sanki bugün alınan coin yarın 1000 Kat yapacak edasında konuşmalar :)
Btt ne zaman 1 dolar olur ? Kimsenin bir şeyden haberi yok.
Son 24 saat içerisinde TRON tabanlı coinleri kimse görmüyor mu?
Nereden Geliyor Bu Cesaret :)

Ben ise 9 Nisan rallisi gerçek olacak mı? bunu düşünüyorum :)

Rally Turkey GIF by Red Bull

YTD...
Neler kaçırdık neler

Size bir anımı anlatıyım, bir arkadaş beni aradı, diyorki: ya bana şu Bitcoini öğretsene nedir ne değildir.
Ben: Abi ben karışmıyorum bak zarar edersin başımı ağrıtırsın.
O: Ya öğret işte nasıl alıcam, satıcam.
Neyse bin bir türlü konuştuk sonunda Binance TR yi indirdik dedim hazır indiriyorsun dur sana referans atiyim hem sen kazan hemde ben, neyse işte arkadaş iki günde bir arar bu nasıl o nasıl diye sorar, bende sıkıla sıkıla cevp veririm, keşke bir kişi olsaydı yine iyidi. :rolleyes:
Neyse bir kaç gün geçti cüzdanıma bakıyorum ufak miktarlarda Btt ve Holo var Allah Allah nereden geliyor bunlar hiçbir zaman alıp satmamışım, kendi kendime düşünüyorum diyorum ya ne oldu ben ne ara fomoya kapıldım meğerse arkadaşın aldığı coinlerin ufak bir miktarı bana geliyormuş :D Okadar şaşırıyordumki anlatamam. Cahillik işte.

Bu arada Btt 1 dolar olabilmesi için piyasa değeri 659 milyar dolar olması gerekiyor, buda şuan ki Ethereum'un piyasa değerinin 2-3 katı yani siz unutun 1 doları, hadi size söz vereyim sadece durum bundan ibaretse yine 1 dolar olma ihtimali 10 yıl sonra muhtemel fakat şuan daha piyasaya sürülmemiş 300 milyar adetten fazla adeti mevcut, hadı bunada eyvallah diyelim 100 yıl sonra 1 dolar oldu yine size kötü bir haberim daha var, max Arzıda sınırsız yani bir solar olaması im-kan-sız. Hadi kokay gelsin. :unsure:(y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri