Neler yeni

Bu Altcoin Piyasanın En İyisi Olacak!

  • ATH (All time high): Bir kripto para fiyatının ulaştığı en tepe nokta, kendi rekoru.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Popüler altcoin Yearn.finance’in fiyatı, 40.000 doların üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyelerinden büyük bir çöküş yaşadı. Yearn ekosistemi için yönetim tokeni olan YFI, o zamandan beri büyük ölçüde konsolide oluyor ve hem alıcılar hem de satıcılar herhangi bir sürekli eğilimi tetikleyemiyor. Bunun nedeni uzmanlara göre, YFI’nin son haftalarda durgun bir büyüme gören tüm DeFi sektörü için bir endeks bahsi olarak kabul edilmesi olabilir.

Bu nedenle analistlere göre, altcoin’in yatay ticaret dalgası, piyasa daha yüksek seviylerde hareket etmeye başlayana kadar devam edebilir. Ancak teknik açıdan bakıldığında, kripto para oldukça güzel bir şekilde ilerliyor. Bir analist, kripto paranın son 3 günlük mum kapanışının inanılmaz derecede yükselişe geçtiğini söyledi. Bu nedenle analiste göre, altcoin’de önümüzdeki günlerde parabolik bir ralli görülebilir.

yfi.jpg

Analistler: Boğalar popüler altcoin Yearn.finance’i 40.000 dolara gönderebilir!
Yazım sırasında, Yearn.finance’ın yönetim tokeni şu anki 29.000 dolarlık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu durum, bir gecede gerçekleşen yoğun satış sırasında 34.000 dolarlık zirvelerde bir çöküşüne işaret ediyor. Düşüş, Bitcoin ve Ethereum’da görülen eğilime paralel olarak gerçekleşti. Analistlere göre, 34.000 dolar öngörülebilir gelecek için bir direnç seviyesi olarak hareket etmeye devam edebilir.

Boğalar bu fiyat bölgesini aşabilirse analistlere göre, fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.000 dolara yükseltebilirler. İzlemek için analistlere göre, güçlü ana kaya desteği 20.000 dolardır. Bu seviye güçlü kalmaya devam ettiği sürece analistlere göre, kripto paranın sonunda daha fazla yükseliş görme olasılığı var.
 

Üst