Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu Konu Hakkında Sen Ne Düşünüyorsun?

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Arkadaşlar Selamün Aleyküm.

Öncelikle İlk defa bir forumda istediğim gibi konu açıyorum, daha önce kullandığım forumlarda istediğin gibi konu açamıyorsun bu forumda bunu değerlendireceğim ayrıca kazançta sağlıyor.

Gelelim konumuza bu konum atatürk hakkında benim bu konuyu açma nedenim benim gibi düşünen insanlar varmı diye merak etmemdir. Arkadaşlar son zamanlarda atatürk hakkında oldukça fazla olumsuz konu gündeme geldi diyebiliriz. kendisinin islam düşmanı olduğu vs. gibi konular. Siz değerli forum üyeleri bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz diye merak ettim ve böyle bir konu açmak istedim.
Sizce o bir kurtarıcı mı ki onu kurtarıcıdan öte ilah mevkine getiren insanlarda oldukça fazla, yoksa ülkemize ve dinimize zarar veren elit düşmanlar tarafından kullanılmış bir piyonmu.

Buna benzer uzun yazılı ve kendi düşüncülerimi içeren bir konuyu ilerleyen zamanlarda açacağım.

Ayrıca forum yöneticilerinden bu konuyu gören olursa ir hatam varsa kusura bakmayın bilinçli yapmıyorum u gün 2 defa uyarı aldım o yüzden bu yazıyı bırakıyorum
Kolay Gelsin

Kazım Karabekir gibi, Enver Paşa gibi, İsmet İnönü gibi çok değerli paşalarımız var. Hepsine rahmet diliyorum bağımsız olmamızda emekleri çok çok büyüktür. Ancak Atatürk gibi bir mareşal olmasa iç anadolu, bir kısım karadeniz ve doğu anadolu toprakları hariç toprağımız olmazdı, onlar da çoğunlukla İngiliz mandası olarak yönetilirdi. Atatürk, dünya tarihinin gördüğü sayılı insanlardandır, şahsi fikrim onun değeri bize anlatılanlardan da fazla.

Islam cografyasina donup baktiginizda gercek piyonlari orada gorebilirsiniz, bolcana var..tarihimizde Ataturk kadar yaptiklari/yapmadiklari incelenen sorgulanan lider yoktur.. buda bir nevi ederini degerini gosterir.. kimsenin bir baskasinin inancini sorgulama hakki yoktur, din manevi degerdir.. o kisima girmiyorum bile.. Ataturk ilah yada kutsal degildir bizler gibi ileri gorusu olan bir liderdir ve el etek openlerin asla degerini anlayamayacagi bir degerdir..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri