Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu Sitede En Çok Nelerden Verim Aldınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an burada daha ilk günüm. Birçok borsayla ilgili yaklaşımlar ve hem kazanıp hem de öğrenen insanlar görüyorum. Ben de genç ve yatırımı seven, borsaya meraklı bir insan olarak burayı uzun zamandır kullanan kişiler olarak sizlerden tecrübeleriniz konusunda yardım istiyorum.

Forum açıldığından beri üyeyim, aylardır fikirlerimizi paylaşıyoruz, yatırımlar yapıyoruz, kazanıyoruz / kaybediyoruz, piyasada nasıl hareket etmemiz gerektiği konusunda her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Genelimiz en az 4 senedir kripto para piyasalarındayız ama içimizde daha yeni giren, yatırım yapmak isteyen, hatta ne olduğunu kavramaya çalışanlar da var.

Forumda onlarca paylaşım gördüm, bunun projesi iyi, vaadettikleri iyi, bu yürüyüp gidebilir denilen ki x50 x100 yapanlar oldu yine bir sürü. Herkes az çok bir şeyler elde etti, etmeye devam ediyor. Özellikle Wiki bölümü çok önemli. Hepsinin yanında hem bir dostluk ortamı hem de açtığımız konulara karşılık ödeme alıyoruz.

Bunun yanında SatoshiTurk kullanıcılarına özel fırsatlar da sunuluyor, mesela Litebuster'da 0,02 LTC bakiyeyle başlamak, Probit borsasına referans linkiyle kaydolup komisyon indirimi kazanmak, yetkililerle Telegram'dan birebir iletişime geçebilmek. Yeni anlaşmalar da olacak, yine SatoshiTurk üyelerine airdrop imkanları sağlanabilecek. Yazamazsin.com gibi benzer ama farklı kategoride yayın yapan farklı forumlar olacak. Gün geçtikçe büyüyor yani burası. Bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz biz de.

Merhaba, hoş geldiniz öncelikle. Burada projelerin yorumlanmasını, grafik yorumlarını ve daha bir çoğunu öğrendim, sürekli haber ve kripto para araştırdığım için dağarcığım bu noktada gelişti. Çevremde her hangi bir noktada sıkıntı yaşayan olduğu zaman çok çabuk çözüm bulabilme noktasına geldim. Ama hala öğrenemediklerim çok daha fazladır. Güzel bir yer, post kasma, flood peşinde olunmadıktan sonra keyifli bir aile ortamıdır bu site. Sevelim. Öğrendiklerimden pişman değilim, aklım hala öğrenemediklerimde.

Forum açıldığından beri üyeyim, aylardır fikirlerimizi paylaşıyoruz, yatırımlar yapıyoruz, kazanıyoruz / kaybediyoruz, piyasada nasıl hareket etmemiz gerektiği konusunda her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Genelimiz en az 4 senedir kripto para piyasalarındayız ama içimizde daha yeni giren, yatırım yapmak isteyen, hatta ne olduğunu kavramaya çalışanlar da var.

Forumda onlarca paylaşım gördüm, bunun projesi iyi, vaadettikleri iyi, bu yürüyüp gidebilir denilen ki x50 x100 yapanlar oldu yine bir sürü. Herkes az çok bir şeyler elde etti, etmeye devam ediyor. Özellikle Wiki bölümü çok önemli. Hepsinin yanında hem bir dostluk ortamı hem de açtığımız konulara karşılık ödeme alıyoruz.

Bunun yanında SatoshiTurk kullanıcılarına özel fırsatlar da sunuluyor, mesela Litebuster'da 0,02 LTC bakiyeyle başlamak, Probit borsasına referans linkiyle kaydolup komisyon indirimi kazanmak, yetkililerle Telegram'dan birebir iletişime geçebilmek. Yeni anlaşmalar da olacak, yine SatoshiTurk üyelerine airdrop imkanları sağlanabilecek. Yazamazsin.com gibi benzer ama farklı kategoride yayın yapan farklı forumlar olacak. Gün geçtikçe büyüyor yani burası. Bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz biz de.
Bu konuda tecrübe ve yetenek edinmiş insanlardan bunları duymak çok kıymetli :)

Merhabalar. 2. günümdeyim forumda. Gördüğüm kadarıyla bu alanda kendisini geliştirmiş ve sürekli takip edip analiz ederek kendisine daha fazla şey katan insanlar var konuları okuduğum taktirde gördüğüm kadarıyla. Ve burda herkrs birbirine yardımcı oluyor bu güzel birşey. Umarım bizde birşeyler katabilirsek burdaki bilgilerden kendimize dahada verimli ve güzel şeyler bizlerde yazabiliriz diye düşünüyorum.
Saygılarımla..

Merhaba, hoş geldiniz öncelikle. Burada projelerin yorumlanmasını, grafik yorumlarını ve daha bir çoğunu öğrendim, sürekli haber ve kripto para araştırdığım için dağarcığım bu noktada gelişti. Çevremde her hangi bir noktada sıkıntı yaşayan olduğu zaman çok çabuk çözüm bulabilme noktasına geldim. Ama hala öğrenemediklerim çok daha fazladır. Güzel bir yer, post kasma, flood peşinde olunmadıktan sonra keyifli bir aile ortamıdır bu site. Sevelim. Öğrendiklerimden pişman değilim, aklım hala öğrenemediklerimde.
çok iyi ya :D hep beraber öğrenelim ve gelişelim o zaman en samimi cevap olabilir teşekkür ederim

Bende yeni katıldım bakalım buralar ne katacak bize :)
Başlangıç seviyesindeseniz çok şey katacaktır, okumaya devam.
Fx Networks Comedy GIF by Cake FX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri